Erkan Petekkaya’nın Yeni Dizisi Ortalığı Karıştıracak, Konusu Bile Şimdiden Olay Oldu

En son TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakterine hayat veren Erkan Petekkaya bu kez STAR TV'de yayınlanacak yeni bir TV dizisiyle geri dönüyor. İşte detaylar...

Erkan Petekkaya’nın Yeni Dizisi Ortalığı Karıştıracak, Konusu Bile Şimdiden Olay Oldu
Yayınlanma Tarihi : 24 Eylül 2021 19:55

Geçen sezon 10 dizi için final kararı alan Star TV, yaz dönemini Ada Masalı ve Kazara Aşk isimli iki dizi ile tamamladı. Çok sayıda dizi yerine az ama etkleyici ve kaliteli projelerle yoluna devam etmek isteyen kanal yeni yapımlarını bir bir duyurdu.

Yaz döneminde yayın hayatına başlayan Kazara Aşk dizisi için final kararı alınmasının ardından kanalın elinde bir tek Ada Masalı dizisi kaldı. Kış dönemimde de seyirciyle buluşacak Ada Masalı dizinin yanı sıra hem kadrosuyla hem de hikayesiyle etkileyici bir dizi projesi izleyicileri bekliyor. Star TV'nin yeni dizi projesi Suçlu, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle sezona bomba gibi düşecek.

Star TV'nin en iddialı dizi projesi Suçlu'da Erken Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ı başrollerde izleyeceğiz. Bu iki ünlü isme ise anlaşmalar sonucu Serkan Altunorak eşlik edecek.

Kadrosu tamamlanma aşamasında olan Suçlu dizisinde, son olarak Kırmızı Oda dizisinde mafyatik bir karakterin psikolojik tedavi sürecini canlandıran Erkan Petekkaya'yı bu sefer emniyet amiri olarak izleyeceğiz. Nehir Erdoğan'ın Elif isimli televizyon programcısı olarak karşımıza çıkacağı dizide, eşi karakterinde Serkan Altunorak'ı Erdem olarak göreceğiz.

Emniyet müdürü Ömer, yaşanacak bir cinayet vakasını çözmek için Elif'in televizyon programına katılarak, cinayeti gündemde tutacak. O3 MEDYA tarafından hazırlanan ve halihazırda hazırlıkları devam eden dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstlendi.

Geçtiğimiz haftalarda Müge Anlı'nın Tatlı Sert programından esinlenerek senaryosunun hazırlandığı iddia edilen Suçlu dizisi, Türk televizyonlarında denenmemiş bir dizi projesi olarak hem güçlü oyuncu kadrosu hem de hikayesiyle çok yakında izleyici ile buluşacak.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port