Erkan Kolçak Köstendil hayranlarına müjde! Ünlü oyuncu bu kez sıra dışı bir diziyle dönüyor

Çukur dizisinde Vartolu Sadettin karakterine hayat veren Erkan Kolçak Köstendil yeni bir dizi anlaşmasına imza attı. Köstendil, Ünlü yönetmen Çağan Irmak'ın Netflix için çekeceği ‘Yaratılan' adlı projesinde yer alacak.

Erkan Kolçak Köstendil hayranlarına müjde! Ünlü oyuncu bu kez sıra dışı bir diziyle dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 18 Ocak 2022 20:52

Çağan Irmak bomba bir diziyle setleri kasıp kavuracak. Dizisinin kadrosunda ise bomba isimler var. Mucize Doktor dizisinden Taner Ölmez'in yanı sıra Çukur dizisinden Vartolu yani Erkan Kolçak Köstendil'in bu dizinin kadrosunda olduğu öğrenildi.

Çukur'un final yapmasının ardından Türkiye'den ayrılan Erkan Kolçak Köstendil uzun süredir setlerden uzaktaydı.

Çektiği film ve dizilerle hafızalara kazınan eserler ortaya çıkaran Çağan Irmak dev bir dizi projesiyle Netflix platformunu alt üst edecek.

'Yaratılan' adı verilen dizinin sıra dışı bir dizi olacağı konuşuluyor.

Oyuncu seçimleri devam ederken Çağan Irmak'ın bu projesinin en az Kulüp dizisi kadar ses getirmesi bekleniyor. Çağan Irmak bugüne dek sayısız film ve diziye imza atmış bir isim. Özellikle Asmalı Konak dizisi Çağan Irmak'ın en büyük ve en önemli yapımları arasında yer alıyor.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNDEN DE TRANSFER VAR

Öte yandan Camdaki Kız dizisinde Gülcihan karakterine hayat veren Devrim Yakut'un da 'Yaratılan' dizisinde yer alacağı gelen bilgiler arasında..

'Yaratılan' dizisinin mini dizi mi olacağı yoksa Hakan Muhafız ve Atiye dizileri gibi çok sezonlu mu olacağı henüz bilinmiyor. Dizinin reyting performansına göre ikinci sezon onayı söz konusu olabilecek.