Erdal Beşikçioğlu ATV'de Yayınlanacak Yeni Diziyle Dönüyor

Ekranların en sevilen isimlerinden biri olan Erdal Beşikçioğlu, ATV ekranında yayınlanacak yepyeni bir diziyle setlere geri dönüyor.

Erdal Beşikçioğlu ATV'de Yayınlanacak Yeni Diziyle Dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 14 Şubat 2022 19:19

Son olarak Star TV'de yayınlanan 'Kağıt Ev' dizisiyle ekranlara gelen Erdal Beşikçioğlu, Gain'de yayınlanan 'Hamlet' ve önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan 'Bergen' filminde yer aldı. Uzun süredir televizyon ekranlarından uzak duran oyuncu, bu sefer bambaşka bir karakter ve hikayeyle seyirci karşısına çıkacak.

2003 yılında yayınlanan Tatlı Hayat dizisiyle oyunculuğa adım atan Beşikçioğlu, Köprü, Vali, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Reaksiyon ve 46 Yok Olan gibi dizilerde yer alarak ekranların aranan ismi haline geldi.

Erdal Beşikçioğlu'nun Yeni Dizi Projesi Belli Oldu

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; uzun süre yeni dizi projesiyle adından söz ettirecek ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun Amerikan yapımı 'Your Honor' dizisinden uyarlanacak 'Hakim' dizisinde başrol olarak karşımıza çıkacak. Beşikçioğlu, tehlikeli bir mafya babasının oğlunu kazayla öldüren bir gencin babası olan hakimi canlandıracak.

erdal-besikcioglu-4iyy-cover6426.jpgSenaryosunu Yılmaz Şahin'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğuna Soner Caner ve Erkan Tunç'un oturduğu Hakim dizisinde Erdal Beşikçioğlu'nun yanı sıra Ebru Özkan, İlayda Alişan ve Burak Dakak yer alacak.