Enis Arıkan Sevindiren Müjdeyi Verdi Camdaki Kız Yeniden Başlıyor

Camdaki Kız dizisiyle ilgili sevindiren müjdeyi dizide Muzaffer karakterine hayat veren Enis Arıkan verdi.

Enis Arıkan Sevindiren Müjdeyi Verdi Camdaki Kız Yeniden Başlıyor
Yayınlanma Tarihi : 02 Ağustos 2021 23:05

Sezonun ortasında yayın hayatına başlayan ancak reyting rekortmeni bir dizi haline dönüşen Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisiyle ilgili sevindiren haber geldi.

Sevindiren haberi Dizide Muzaffer karakterine hayat veren Enis Arıkan duyurdu. Uzun bir süredir hayranları yeni sezonu iple çekiyorlar.

*************

Dizinin daha henüz 10 bölüm bile yayınlanmadan ekrandan çekilmesi tepkilere yol açmıştı. Enis Arıkan diziyle ilgili açıklamalarda bulundu ve İzmir Çeşme'de gazetecilerin sorularına yanıt verdi.

*********************

Televizyon Gazetesi'nde yer alan habere göre: Enis Arıkan röportajında güzel haberi de Camdaki Kız izleyicilerine verdi. Enis Arıkan gazetecilerle yapmış olduğu özel röportajında yeni sezon için çekimlere 10 Ağustos gibi başlayacaklarını duyurdu.

59.jpg

*********************

Böylelikle Camdaki Kız dizisinin çok geçmeden Eylül ayında yeniden Kanal D ekranında yer alması bekleniyor..

HAYRİ KARAKTERİ

Dizide kuşkusuz en çok merak edilen isim ise Hayri karakteri olacak. Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserinden uyarlanan Camdaki Kız dizisinde adeta Hayri ve Nalan fırtınası esecek. Hayri karakteri dizinin ikinci sezonunda senaryoyu tümüyle değiştirecek isim olacak. Nalan Hayri'ye aşık olacak ve her şeyi geride bırakarak oldukça kültürsüz biri olan Hayri'nin evine yerleşecek. Çok geçmeden ise Hayri'nin evli ve çocuklu bir adım olduğunu öğrenerek büyük hayal kırıklığı yaşayacak.

*********************************

Camdaki Kız dizisinin yayınlanır yayınlanmaz yine reyting sıralamasında zirveye oturması bekleniyor.

Kaynak: Televizyon Gazetesi -