Elçin Sangu, Ceren Moray İkilisinden Gelen Son Haber Sevenlerini Üzdü

Elçin Sangu ve Ceren Moray ikinci kez büyük bir darbe yediler. FOX TV ekranlarında yayınlanan Yalancılar ve Mumları dizisiyle setlere geri dönen Elçin Sangu ve Ceren Moray gelen son haberle yıkıldılar. Seyirciler de üzüldü. İşte ayrıntılar...

Elçin Sangu, Ceren Moray İkilisinden Gelen Son Haber Sevenlerini Üzdü
Yayınlanma Tarihi : 23 Ekim 2021 20:05

Bugüne kadar rol aldıkları dizi ve filmlerde ekili performans gösteren Elçin Sangı ve Ceren Moray'dan kötü haber geldi.

Kavak Yelleri dizisinde yıldızı parlayan Moray, Avlu dizisindeki performansı ile göz doldurmuştu. Geçtiğimiz sezon da Öğretmen dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almıştı.

Güzelliği ile ön plana çıkan Elçin Sangu, Kiralık Aşk dizisi ile iyi bir çıkış yakaladı. Hem dizi hem de filmlerin aranan ismi olan oyuncu, geçtiğimiz yıl İyi Günde Kötü Günde dizisinde başroldü.

Geçtiğimiz sezon dizileri kısa süren her iki oyuncu da kısa süre ekranlarda görmemiştik. Düşük reyting kurbanı olan dizilerde yer alan iki oyuncu da bu sezon aynı projede bir araya geldi.

FOX TV'nin iddialı uyarlama dizisi Yalancılar ve Mumları için final kararı çıktı. Beklenin altında kalan izleyici kitlesi ve reytingler dizinin fişini çekti.

5. bölüm ile ekranlara veda edecek dizi, 31 Ekim Pazar akşamı son kez ekranlara gelecek. Bu karar Elçin Sangu ve Ceren Moray'ın hayranlarını da üzdü. Öte yandan her iki oyuncunun da hayranları, daha dikkatli ve özenle proje seçmeleri konusunda sitemde bulundu.

5. bölümde final yapacak Yalancılar ve Mumları dizisinin 4. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Fragmana dizinin resmi hesabı veya Fox Tv youtube kanalından ulaşabilirsiniz..

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port