El Kızı dizisinin 5.bölümünde Ezo Tüm Gerçeği ögreniyor! İşte yaşanacaklar

FOX TV ekranında yayınlanan El Kızı dizisinde gizem çözüldü. EZO giderek Harun'a aşık olmaya başlarken gerçek yüzünü öğrendi.

El Kızı dizisinin 5.bölümünde Ezo Tüm Gerçeği ögreniyor! İşte yaşanacaklar
Yayınlanma Tarihi : 14 Kasım 2021 03:50

Bir yandan gerilim diğer yandan aksiyon dolu dördüncü bölümüyle ekrana gelen El Kızı dizisi adeta geceye damgasını vurdu.

Ezo ve Harun bu bölümde yakınlaştı. Cavidan'in nasıl bir korkunç kadın olduğu da tescillendi. Gelinini senelerdir öldü diye gösterip eziyet ettiği ortaya çıktı!

Rezillik sadece bununla da sınırlı değildi elbet. İşçileri de kovan Cavidan esir düştü. Onu ceza olsun diye odaya kilitlediği ve nefret ettiği Ezo kurtardı.

Ali ise nasıl bir hain olduğunu bir kez daha gösterdi.

Aslı ile kaza yapan Ali odada Harun ve Aslı'yı el ele görünce adeta bıyık altından pis pis güldü.

Ezo şok içerisindeyken dizi dördüncü bölümüyle sona erdi.

Beşinci bölümden ayrıntılar ise geldi. Beşinci bölümde Harun'dan giderek uzaklaşan Ezo gemileri yakıyor. Nermin ile de yüzleşen Ezo babası ile Nermin'in arasındaki ilişkiyi yüzüne vuruyor. Harun'a da rest çeken Ezo onun yüzüne karşı Ali-yi savunarak Harun'a tepki gösteriyor.

Ancak bambaşka bir hikaye bizi bekliyor olacak. Senaristler dizi tutsun diye ellerinden ne geliyorsa yapıyor. Korku bir yandan entrika bir yandan adeta insanin başını döndürüyorlar.

Ezo'nun yanar döner tavırları ve herkese inanması ise çileden çıkarıyor. Bu dengesiz tavırlar devam ederken bomba bir gelişme yaşanacak.

Ali aşkını ilan edecek ancak Ezo kabul etmeyecek! Ali ile kaza yaptığı Aslı aşk yaşamaya başlayacak. Ve bu ikili hem Harun hem de Cavidan'ın başına bela olacak. EZO ile Harun'a hayatı cehennem etmeye hazırlanan Aslı ile Ali'nin 7 veya 8.inci bölümde yakınlaşacağı iddia ediliyor.

Öte yandan dizideki hizmetçi sahneleri ve onların kaprisleri ise gereksiz olarak değerlendirilirken seyirciler bu sahnelerden rahatsız olduklarını belirtiyorlar.

El Kızı dizisi cumartesi akşamları Fox tv ekranında yayınlanıyor dizide usta oyunculardan Perihan Savaş ve İsmail Ege Şaşmaz gibi yakışıklı bir oyuncu yer alıyor.