Ekranda Yeni Kurtlar Vadisi Savaşı Başladı! Yeni Diziye Tepki Yağdı

Kurtlar vadisi yeniden ekrana dönüyor haberleri çıkınca tepki de gecikmedi! Yeni TV dizisinin adına ve kadrosuna tepki büyük

Ekranda Yeni Kurtlar Vadisi Savaşı Başladı! Yeni Diziye Tepki Yağdı
Yayınlanma Tarihi : 02 Ekim 2021 21:07

Son bir kaç gündür Kurtlar Vadisinin yeni adıyla ekrana döneceği haberleri yayınlanıyordu. Yayınlanan haberlerde yeni dizinin adının ve kadrosunun farklı olacağı öne sürülmüştü.

Osman Sınav'ın yeni kurtlar vadisi projesi olarak haberleri yayınlanan diziye transferlerde yapılmaya başlandı.

Yeni Akit tarafından paylaşılan bir haberde Yalnız Kurt Dizisine, Alparslan Büyük Selçuklu'dan bomba bir isim katıldı ifadelerine yer verilmişti.

tv100 Ekibinden Gazeteci Birsen Altuntaş'ı kaynak gösterilerek yayınlanan o haberde M. Çağatay Tosun, duayen yapımcı Osman Sınav’la el sıkıştı diye duyurulmuştu.

İSME DE KADROYA DA TEPKİ BÜYÜK

Öte yandan Söz konusu dizinin haberi dizi haberlerine ağırlık veren Objektif Port'da da yayınlanınca ortalık karıştı.

Çok sayıda Kurtlar vadisi hayranı Objektif Port'a e postalar göndererek gerek kadroyu gerekse dizinin adını beğenmediklerini ifade ettiler.

NECATİ ŞAŞMAZ YOKSA BİZDE YOKUZ

Öte yandan Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz bu dizide yoksa bizde yokuz diyen Kurtlar vadisi hayranları , Polat yoksa o dizi nasıl Kurtlar vadisi olabilir! O dizi nasıl Kurtlar vadisinin devamı olabilir.

Biz Polat'ı sevdik. Biz Memati'yi sevdik diyerek isyan ettiler..

OSMAN SINAV NE DÜŞÜNÜYOR?

Eleştiriler Osman Sınav'a kadar uzanır mı bilinmez ama Yalnız Kurt dizisinin eski kadro kadar güçlü isimlerden oluşmaması durumunda tutma şansı pek yok gibi duruyor.

Kurtlar vadisi efsanesinde zira Necati Şaşmaz büyükçe bir yer tutuyordu. Şimdi söz konusu yeni dizide olmaması izleyici tarafından ters tepebilir

YALNIZ KURT DİZİSİ HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Yeni Kurtlar vadisi olarak basında adı geçen Yalnız Kurt dizisinin ATV ekranlarında yayınlanacağı öğrenildi.

TEŞKİLAT VARKEN BU DİZİ TUTMAZ

Öte yandan bazı dizi yorumcuları ise TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi varken söz konusu Yalnız Kurt dizisinin pek şansı olmadığını ifade ettiler.