EDHO'nun Yıldız Oyuncusu FOX TV Dizisine Transfer Oldu!

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi final yapınca dizinin yıldız oyuncusu FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine dahil oldu. İşte detaylar...

EDHO'nun Yıldız Oyuncusu FOX TV Dizisine Transfer Oldu!
Yayınlanma Tarihi : 17 Kasım 2021 21:00

ATV yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 7. sezon 200. bölümü ile ekranlara gelecekti. Ancak kanal ve yapımcı şirket arasından yaşanan kriz hem dizinin hem de oyuncuların geleceğini bitirdi.

Yeni sezonda 12 oyuncu ile anlaşan dizinin bir anda bitmesiyle, oyuncular ve set ekibi boşluğa düşmüştü. Ancak bazı EDHO oyuncuları çoktan yeni projelere dahil oldu. Onlardan biri de FOX TV ekranlarında yayınlanan kadının hayata karşı verdiği mücadelesi ve boşanma sürecine ışık tutan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine transfer oldu.

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu, senaryosunda Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ'un imzasını taşıyan Evlilik Hakkında Her Şey, sadece senaryosu ile değil, başrolleri ve değişen oyuncu kadrosuyla da dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Sumru Yavrucak, Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece, Sarp Akkaya ve Yiğit Kirazcı'nın yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey'ye son olarak Engin Hepileri ve Sinem Öztürk Uslu dahil olmuştu. Eşine psikolojik ve fiziksel şiddet uygulayan bir karakteri canlandıran Hepileri'nin partneri Uslu ise şiddet gören ve boşanmaya çalışan şarkıcı bir kadını canlandırıyor. Oldukça etkileyici sahneler izlediğimiz diziye son olarak ATV'nin uzun soluklu dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan Sevcan Yaşar dahil oldu.

Yeni İsim Beklenmedik Bir Karakteri Canlandıracak

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin kadrosuna EDHO'nun Esra'sı Sevcan Yaşar dahil oldu.

2341045-810x4585465.jpg

Sevcan Yaşar, yeni dizisinde Yiğit Kirazcı'nın canlandırdığı avukat Yıldırım'ın eski eşi Neyran karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Kadrosuna kattığı oyuncular ile gündemden düşmeyen Evlilik Hakkında Her Şey'in son transferi Sevcan Yaşar'ın diziye neler katacağını hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: Ensonhaber - TV100 - Objektif Port

İlgili Haberler