EDHO'nun yıldız oyuncusu Aşk Mantık İntikam'a geliyor! Hikayenin gidişatı değişiyor

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde hayat verdiği Dinçer karakteriyle ünlenen genç oyuncu Erdem Şanlı, Fox TV'de yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncuları arasına katıldı.

EDHO'nun yıldız oyuncusu Aşk Mantık İntikam'a geliyor! Hikayenin gidişatı değişiyor
Yayınlanma Tarihi : 18 Ocak 2022 21:01

FOX TV ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık intikam dizisine bir oyuncu daha katıldı. Bir yaz dizisi olarak başlayan Aşk Mantık İntikam dizisi tutunca kanal tarafından sezona taşınmıştı.

Dizinin hikayesi gençler tarafından çok sevilirken çok sayıda yeni oyuncu da diziye dahil olmaya devam ediyor. İlhan Şen ile Burcu Özberk'in başrollerindeki Aşk Mantık İntikam dizisi reytinglerde rakiplerine kafa tutarken, Cuma akşamlarının yıldızı olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Aşk Mantık İntikam dizisinden Burak Yörük ve Melisa Döngel'in ayrılacağı duyurulmuştu. İkilinin hikayesi bitince şimdi diziye bir oyuncu daha katıldı.

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı Dinçer karakteriyle dikkatleri çeken Erdem Şanlı , Aşk Mantık İntikam'a katıldı.

Erdem Şanlı bu dizide Barış karakterini canlandıracak. Geçtiğimiz haftalarda da Erdem Şanlı, tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde yer almıştı.

erdem-sanli-2242.jpg

Barış Karakterinin ayrıntıları da belli oldu. Rüya karakterinin mahalle arkadaşı olacak olan Barış, Ergenlik döneminden beri Rüya'nın arkadaşı ve sırdaşı olarak seyirci karşısına çıkacak. Barış deyim yerindeyse Rüya'nın koruyucu meleğidir.

Cuma akşamları yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinin önümüzdeki süreçte kadrosunu yeni oyuncularla genişletebileceği konuşuluyor. Erdem Şanlı'nın Barış karakteriyle diziye dahil oluşu hikayeyi kökünden değiştirecek.