Ecem Erkek Beklenen Müjdesini Duyurdu! Yeni Diziyle Ekrana Dönüyor

Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show programından ayrılan Ecem Erkek yeni bir TV dizisi ile ekrana döneceğini duyurdu..

Ecem Erkek Beklenen Müjdesini Duyurdu! Yeni Diziyle Ekrana Dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 05 Ekim 2021 06:41

Ecem Erkek başarısıyla dikkat çeken bir oyuncu. Kariyerine ilk olarak Hayat Sırları adlı yapımla başlamış sonrasında da oynadığı dizilerle başarılı bir performans sergilemişti.

Sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan Ecem Erkek deyim yerinde son dönemin en popüler isimlerinden biri.

Show TV ekranında yayınlanan ve 9 bölümdür ekranda olan Güldür Güldür Show Ekibinde Ecem Erkek'de yer alıyordu. 2017 yılında ekibe katılan Ecem Erkek bu programda Naime karakterine hayat veriyordu.

Programın sekizinci sezonu bitince Ecem Erkek Güldür Güldür Show'a veda etmişti..

TEKLİF YAĞDI

Naime karakteriyle iyi işler çıkaran ve çok Sevilen Ecem Erkek'e peş peşe teklifler yağdı. Televizyon gazetesinin derlemesine göre ona gelen tekliflerin sayısı tam 12'ye ulaşmış durumda.

Dayı Şov adlı Gain platformunda yayınlanan bir programa konuk olan Ecem Erkek yeni projesi hakkında bilgiler verdi.

Konuyla ilgili açıklamasında Ecem Erkek, “Çok sevdiğim arkadaşlarımla yapacağım bir komedi işimiz var. Bir de inşallah bir dizimiz olacak” ifadelerine yer verdi.

Ecem Erkek iki yeni farklı projeyle hayranlarının karşısına çıkacak. İlk projesinin bir dizi olduğu bildirilirken diğeri hakkında henüz net bir bilgi yok.

Ya tiyatro oyunu ya da sinema filmi olması bekleniyor..

Öte yandan Show TV ekranında yayınlanan Güldür Güldür Show ekibinde de çok eğlendiğini de anlatan Ecem Erkek, bu programın kendisine çok güzel kapılar açtığını da sözlerine ekledi.

Gain'deki programda Ünlü oyuncu, şu açıklamaları yaptı : “Benim müthiş eğlendiğim bir yerdi. Çok güzel kapılar açtı, çok güzel arkadaşlarım oldu. Evet, güzel bir basamaktı.”

Başarılı Oyuncu, “Kendimi sadece komedyen olarak adlandırmıyorum. Ben oyuncuyum ve her şeyi deneyimlemek istiyorum” diyerek sözlerini noktaladı..

Ecem Erkek Kimdir?

2021 itibariyle henüz 32 yaşında olan Ecem Erkek, 24 Haziran 1989 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralı olan Ecem Erkek, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı mezunlarındandır. Güldür Güldür Show'ta canlandırdığı Naime karakteriyle fırtınalar estiren Ecem Erkek yeni sezonda bu programda yer almayarak başka alanlarda kendisine yol açmaya karar vermiştir. Gelen bilgilere göre başarılı oyuncu Ecem Erkek bomba bir televizyon dizisiyle ekrana dönecek..

Kulislerdeki iddialara göre Ecem Erkek'in Gülse Birsel'in yazmış olduğu beklenen yeni dizide oynaması bekleniyor. Ancak henüz Ecem Erkek bu konuyla ilgili net bir bilgi paylaşmadı..

İlgili Haberler