Doktorlar Dizisindeki Zenan yani Melike Güner yeni dizisiyle ekrana dönüyor

Show TV ekranlarında bir dönem yayınlanan Doktorlar adlı TV Dizisi uzun dönem adından söz ettirmişti. Doktorlar dizisinin Zenan'ı Melike Güner uzun bir aranın ardından yeni dizisiyle geri dönüyor

Doktorlar Dizisindeki Zenan yani Melike Güner yeni dizisiyle ekrana dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 18 Ağustos 2021 23:55

Doktorlar dizisi Türkiye'de damga vurmuş dizilerdendi. ABD'nin sevilen dizilerinden olan Grey’s Anatomy’nin uyarlaması olan dizi Türkiye'de Doktorlar adıyla tam 97 bölüm ekranda olmuş ve dört sezon boyunca reyting rekorları kırmıştı.

Türkiye'nin ilk hastane dizisi olan bu dizinin başrollerinde Kutsi, Yasemin Ergene, Bekir Aksoy, Melike Güner ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi isimler yer almaktaydı. Dizinin başrol oyuncularından olan Melike Güner, yeni dizisiyle tekrar geri dönüyor:

Doktorlar dizisinde Melike Güner Zenan karakterine hayat veriyordu. Ünlü oyuncu daha öncelerde de Mahallenin Muhtarları, Ekmek Teknesi, Kızlar Yurdu gibi dizilerde rol alsa da Türkiye ve dünya genelinde ün kazanması Doktorlar dizisiyle olmuştu...

FOX TV DİZİSİYLE YENİDEN EKRANDA OLACAK

Başarılı oyuncu Melike Güner Televizyon gazetesinde yayınlanan habere göre FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Yalancı ve Mumları dizisinde yer alacak. Dizinin başrollerinde Ceren Moray, Feyyaz Duman, İsmail Demirci ve Melike Güner olacak..

Med Yapım tarafından çekilecek olan yeni dizi eylül ayında Fox TV’de ekranında izleyiciyle buluşacak..

MELİKE GÜNER KİMDİR?

42 Yaşında olan Melike Güner 1979 2 Haziran tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Dizi ve sinema oyuncusu olan Melike Güner İstanbul Üniversitesi mezunlarındandır. Bölümü ise tiyatrodur. İncir Reçeli adlı filmde başrol oynayan Melike Güner Doktorlar dizisiyle ün kazanmıştır.. Başarılı oyuncu Eylül ayında Yalancı ve Mumları dizisinde tekrar başrol oyuncusu olarak geri dönecektir.

Kaynak: Televizyon Gazetesi - Objektif Port

İlgili Haberler