Dizileriyle Fırtınalar Estiren Nurgül Yeşilçay Yeni Projesini Paylaştı

Nurgül Yeşilçay, oynadığı çok sayıda TV dizisi ile başarısını kanıtlamış bir oyuncu. Kefaret dizisinin final yapmasının ardından ekranlarda görmediğimiz Nurgül Yeşilçay yeni projesini paylaştı. İşte detaylar...

Dizileriyle Fırtınalar Estiren Nurgül Yeşilçay Yeni Projesini Paylaştı
Yayınlanma Tarihi : 28 Ağustos 2021 18:55

Nurgül Yeşilçay denildiği zaman akla gelen çok sayıda dizi var. Türkiye onu İkinci Bahar dizisinde sergilediği içten ve gerçekçi oyunculuğu ile tanıdı ve çok sevdi.

Ardından oynadığı çok sayıda dizi ve film onun önlenemez yükselişini sürdürdü. ATV ekranlarında yayınlanan Asmalı Konak dizisinde canlandırdığı 'Bahar' karakteri ise onun zirveye oturduğu karakterlerden biri olmuştu. Son olarak geçtiğimiz aylarda final yapan Kefaret dizisinde rol alan Yeşilçay, bir süredir ekranlarda yoktu. Ancak müjdeyi verdi.

Son olarak Kefaret dizisinde başrolü paylaşan Nurgün Yeşilçay, dizi final yapar yapmaz soluğu Bodrum'da aldı. Bodrum'da dinlenen oyuncu dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Nurgül Yeşilçay, sosyal medya hesabından NTF projesinin hazırlığında olduğu gösteren bir paylaşım yaptı. Paylaşımın ardından Yeşilçay'ın yeni projesi hayranları tarafından heyecanla karşılandı.

Geçtiğimiz günlerde ekranlara veda eden Kefaret dizisinin yoğun temposundan yeni çıkan oyuncu, vakit kaybetmeden yeni projeye imza attı. Sinema filmiyle seyirciyi selamlayacak olan Yeşilçay'ın projesini gazeteci Birsen Aştuntaş duyurdu.

İddiaya göre sinema filmi olan proje bir uyarlama olacak. Extreme Job isimli filmin uyarlaması Kim Bu Aile ismiyle gösterime girecek. Eylül ayında çekimlerine başlaması planlanan filmde Ferit Aktuğ, Cengiz Bozkurt, Doğan Can Sarıkaya, Altan Erkekli ve Onur Buldu yer alacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş - TV100 - Güneş - Objektif Port