Dizi Severler Şaşkına Dönebilir, Müge Anlı fırtınası esecek...

Yıllardır ATV ekranlarında yer alan Müge Anlı bu kez bir dizi projesiyle gündem oldu. Yayınlanacak TV dizisi şimdiden ses getirdi bile..

Dizi Severler Şaşkına Dönebilir,  Müge Anlı fırtınası esecek...
Yayınlanma Tarihi : 25 Eylül 2021 18:40

Kuşkusuz Müge Anlı ekranların en çok izlenen isimlerinden biri. Çok sayıda diziden bile daha fazla izlenen Müge Anlı'nın sunduğu Tatlı Sert programı reyting konusunda birinciliği kimseye bugüne dek kaptırmadı.

Benzer programlar yayına alınsa da Müge Anlı'nın rekorunu kıran bir yapımı şuana dek görmedik. Ancak beklenmedik bir şey oldu.

Müge Anlı'nın programının dizi olacağı açıklandı.

Konuyla ilgili haber Onedio internet sitesi tarafından yapıldı.

OYUNCULAR BİLE BELLİ

scov4iqn-erkan-petekkaya-ve-nehir-erdogan-i-bulusturan-projenin-detaylari-belli-oldu-1024x576-001.jpg

Edinilen bilgiye göre Müge Anlı'nın sunduğu programı andıran 'Suçlu' dizisinin başrollerinde ise Nehir Erdoğan ve Erkan Petekkaya yer alacak.

Müge Anlı bugüne dek sayısız kayıp vakasını buldu ve aydınlattı.

İlk olarak 2007'de Dobra Dobra isimli magazin programıyla yolculuğuna başlayan Müge Anlı, 13 yıldır ise kendi adını taşıyan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programı ile ATV'de ekranlara geliyor ve büyük bir ilgiyle izleniyor.

PROGRAMIN KALDIRILACAĞI VEYA KANAL DEĞİŞTİRİLECEĞİ ÖNE SÜRÜLMÜŞTÜ

Öte yandan Müge Anlı'nın programının yayından kaldırılacağı iddia edilmişse de bu iddianın doğru olmadığı ortaya çıkmıştı.

Müge Anlı'nın Acun Ilıcalı ile el sıkıştığı ve ATV'den ayrılacağı da öne sürülmüş bu iddiada yalan çıkmıştı.

13 yıldır ekranda olan Müge Anlı şimdi ise bir diziye konu olacak. Müge Anlı'nın henüz bu konuyla ilgili bir açıklaması olmasa da , projeye karşı çıkmadığı düşünülüyor..

ASIL MESELE BAŞKA

Müge Anlı projeye karşı çıkmayabilir ancak asıl bomba şurada patlayacak. Müge Anlı'yı konu edinen dizi olurda Müge Anlı'nın reytinglerinin bile gerisinde kalırsa ne olacak?

Bugüne dek Müge Anlı'ya rakip olarak sunucuları ekranı taşıyan kanallar bu kez daha ciddi bir projeyle Müge Anlı'ya karşı harekete geçiyorlar.

Gerçeği varken taklitlerinin pek şansı olmasa da dizinin diğer oyuncuları ve yayınlanacağı kanal şimdiden çok merak ediliyor.

Kaynak: Onedio - Objektif Port