Dedikodu gerçek çıktı TRT Dizisinin Başrolü diziden ayrıldı

Bir süredir TRT1 Ekranlarında yayınlanacak Mevlana dizisiyle ilgili şaşırtan iddialar geliyordu. TV Dizisi Mevlana başrolünün ayrılığıyla sarsıldı

Dedikodu gerçek çıktı TRT Dizisinin Başrolü diziden ayrıldı
Yayınlanma Tarihi : 23 Ağustos 2021 14:40

TRT1 Çok sayıda dizisiyle ekranda reyting konusunda en iddialı kanallardan biri. TRT hem yeni diziler hem de dijital platform için oluşturduğu diziler ülke gündemine oturmayı başarıyor.

TRT'nin dijital platformu için hazırlanmakta olan dizilerden biri de Mevlana dizisi

ÇEKİMLER KONYA'DA OLACAK

Çekimlerin Konya'da yapılacağı duyurulan Mevlana dizisiyle ilgili beklenmedik bir gelişme yaşandı. Adını ülke ve dünya geneline Bodrum Masalı dizisiyle duyuran sonrasında da Hekimoğlu dizisinde başrol oyuncusu olan Timuçin Esen TRT dizisinden ayrıldı..

oyuncu-timucin-esen-koronaviruse-yakalandi-1604763888-8361-001.jpg

Televizyon gazetesinde yer alan habere göre Timuçin Esen'in başrol teklifini kabul ettiğini hatta Konya'daki platoyu ziyaret ettiğini öne süren haberler gelmeye başlamıştı. Projeye başlanmasına çok kısa bir süre kalmasına rağmen Esen'in diziden ayrılması kafa karışıklığına yol açtı. Yerine düşünülen başrolün kim olduğu ise henüz bilinmiyor..

BAŞKA DEĞİŞİKLİKLERDE VAR

Öte yandan başka bir değişiklik daha dikkat çekti Ahmet Mümtaz Taylan'da TRT ekranlarında yayınlanacak Mevlana dizisine veda etti. Zerkubi karakteri için anlaşan Taylan iddialara göre Aziz isimli yeni dizisinin çekim takvimi ile yaşanan kesişme nedeniyle projeye veda etti. Zerkubi karakteri için ise Altan Gördüm ile bir anlaşma yapıldığı öne sürülüyor.

Çok yakında Konya'da çekimlerine başlanacak olunan Mevlana dizisinin etkileyici bir kadro ve etkileyici bir hikayeyle TRT'nin yeni dijital kanalında seyirci karşısında olacak.. Dizinin şimdiden sosyal medya gündemine oturması reytinglerinin oldukça bol olacağını gösteriyor.

TİMUÇİN ESEN KİMDİR?

47 Yaşındaki Tumuçin Esen Adana doğumludur.14 Ağustos 1973 tarihinde Adana'da doğan Timuçin Esen'in çocukluğu Keban barajı lojmanlarında geçmiştir. Çok sayıda dizi ve projede yer alan Timuçin Esen dünya genelindeki tanınırlığını ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı adlı diziyle duyurmuştur. Dizideki çok sayıda genç isim Show TV'deki Çukur dizisinde bile boy göstermiştir. Hekimoğlu dizisiyle yükselişini tırmandıran Timuçin Esen son zamanların en çok dikkat çeken usta oyuncularından biri haline dönüşmüştür.

Kaynak: Objektif Port - TELEVİZYONGAZETESİ - FOTOĞRAF: unsplash

İlgili Haberler