Damla Sönmez En Büyük Takıntısını İlk Kez Açıkladı

Aziz dizisinin Dilbura'sı Damla Sönmez, konuk olduğu İbrahim Selim ile Bu Gece programında ne büyük takıntısını açıkladı.

Damla Sönmez En Büyük Takıntısını İlk Kez Açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 21 Nisan 2022 18:26

Show TV ekranında yayınlanan, Aziz dizisinde 'Dilbura' karakterine hayat veren Damla Sönmez, geçtiğimiz hafta konuk olduğu İbrahim Selim ile Bu Gece adlı talk show programında en büyük takıntısı açıkladı. Güzel oyuncu Damla Sönmez'in takıntılarını duyan seyirciler gülme krizine girdi.

Her hafta farklı konuklarıyla dikkat çeken, sunuculuğunu İbrahim Selim'in yaptığı İbrahim Selim ile Bu Gece adlı programa geçtiğimiz hafta Damla Sönmez konuk oldu.

İbrahim Selim'in 'Günlük hayatını etkiyen bir takıntın var mı?' sorusuna oyuncu Dönmez oldukça sıra dışı bir yanıt verdi. O anlarda seyirciler de gülme krizine girdi.

Program sunucusu İbrahim Selim'in soruna, gündelik yaşamını etkileyen bir takıntısı olmadığı söyleyen Damla Sönmez; 'Sette ayakkabı giyerken önce sağ ayakkabıyı giymek gibi şeyler diyebilirim. Bunlardan ziyade el ve ayak parmaklarına iki farklı oje sürmekten nefret ederim. Mesela birinde ayağında oje var ama elinde yok veya ikisinde de var ama ikisi de birbirinden farklıysa hiç hoşlanmıyorum' dedi. Ancak bu yanıt seyircileri Sönmez'in hem kendisini hem İbrahim Selim'i hem de seyircileri gülme krizine soktu.