Daha Yeni Başlamıştı Yargı Dizisi Herkesin Başını Döndürdü! Beklenmedik Gelişme

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu gibi başarılı oyuncularının paylaştığı TV dizisi Yargı öyle bir giriş yaptı ki herkesin başını döndürdü.

Daha Yeni Başlamıştı Yargı Dizisi Herkesin Başını Döndürdü! Beklenmedik Gelişme
Yayınlanma Tarihi : 28 Eylül 2021 00:00

Kanal D, kaliteli dizi yarışında adını üst sıralara yazdırmaya devam ediyor. 2021-2022 sezonuna da bomba gibi giren Kanal D'nin yeni dizisi Yargı, yayınlandığı ilk günden bu yana adından söz ettiriyor.

Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı dizisi ilk bölümü çok sevilen diziler arasına adını yazdırdı. Daha önce Netflix'te yayınlanan Aşk101 dizisinde birlikte gördüğümüz ikili bu kez bambaşka bir hikaye ile hayranlarının karşısına çıktı.

Senaryosu Sema Ergenekon tarafından kaleme alınan dizinin en başarılı yapımlardan birisi olduğu değerlendirmesi ilk bölümünün yayınlanmasının ardından yapılmaya başlandı. Hem hikayesi hem de oyunculuk performansı oldukça çok beğenilen dizinin hayranları, böylesine kaliteli bir diziyi uzun zamandır görmediklerini ifade etti.

Yargı dizisi hayranlarından birisi, uzun zamandır Türkiye televizyonlarından böylesine iyi bir dizi görmediklerini söyleyerek, yazarları ve oyuncuları kutladı. Birçok dizi hayranından bu yoruma destek geldi. Bazı Yargı dizisi hayranları ise dizinin, fragmanı ile senaryosunun ve oyuncularının kalitesini gösterdiğini vurguladı.

Ancak bazı seyirciler oyuncuları ve hikayeyi beğense de dizinin çok hızlı ilerlediğini vurguladı. Bazı seyirciler ise daha ilk bölümden ilerleyen bölümlerde aşk sahneleri tanık olacakları için olumsuz eleştirilerde bulundu.

Yargı dizisi seyircilerinden birisi, dizinin çok hızlı ilerlediğini, ilk dakikalarda avukat ve savcının ilerleyen bölümlerde sevgili olacağını anladıklarını ve yeni başlayan bir diziye rağmen çok dramatik sahnelerin yer aldığını vurgulayarak, hikayenin aşk ile bölünmemesini ve senaryonun biraz daha ağırdan gitmesini ifade etmiş. Bu yoruma da birçok seyirciden beğeni geldi.

Öte yandan 2. sezonu ile TRT1 ekranlarına gelen Teşkilat dizisi ile Yargı dizisinin aynı gün yayınlanması, reyting savaşını körükledi. Yargı dizisi hayranları, çok kaliteli ve büyük emek verilerek çekilen Yargı dizisinin hak ettiği değeri görmesini istiyor. Elbette bu noktada her dizinin kaderini belirleyen reytingler devreye giriyor.

Henüz 3. bölümü yayınlanacak olan Yargı dizisinin gidişatını hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kanal D ekranın her Pazar akşamı yayınlanan Yargı dizisi 3. bölüm fragmanı...

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port