Daha Yeni Başlamıştı. Üç Kuruş Dizisi İçin Kötü Haber Geldi! Erken Final

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin final yapmasıyla yerine gelen Üç Kuruş dizisi büyük umutlarla başlamıştı. Ancak kötü haber geldi. Yasak Elma dizisinden transfer olan Nesrin Cavadzade bile Üç kuruş dizisinin kurtuluşu olamadı.

Daha Yeni Başlamıştı. Üç Kuruş Dizisi İçin Kötü Haber Geldi! Erken Final
Yayınlanma Tarihi : 10 Kasım 2021 22:26

Çukur dizisi yayınlandığı her sezon reyting rekorları kırıyordu. Final yapmasıyla birlikte Show TV elindeki büyük reyting gücünü kaybetmiş oldu.

Sonrasında ise Ay Yapım imzalı yeni bir dizi yayın hayatına başladı. Dizinin adı Üç Kuruş..

Hatta Çukur dizisinin yerine geldiği söyleniyordu.

Diziye Çukur'dan çok sayıda oyuncunun yanı sıra bir çok diziden de usta isimler transfer edildi. Dört sezon boyunca efsaneleşen Çukur'un yerine gelen ÜÇ Kuruş dizisi maalesef beklenen ilgiyi görmedi.

Dizinin ilk bölümü iyi reyting almıştı. Ancak ikinci bölümden itibaren düşüş yaşandı.. Televizyon gazetesi dikkat çeken bir analiz yayınlayarak Üç Kuruş dizisinin asla Çukur'un yerini alamayacağını belirtti.

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin başlamasıyla birlikte reytingler de alt üst oldu. Yasak Elma dizisi bile şimdilerde çok tedirgin. Eğer TRT bir dizi Alparslan Büyük Selçuklu böyle giderse hem Üç Kuruş dizisine hem de Yasak elma dizisine erken final yaptırabilir.

Bu durum Show TV için büyük bir deprem etkisi yarattı..
Çukur'un devamı olarak görülen bu dizinin beklenen etkiyi yaratmaması bekleniyor..

Uraz Kaygılaroğlu, Nesrin Cavadzade, Ekin Koç, Nursel Köse, Aslıhan Malbora gibi başarılı isimlerin yer aldığı Üç Kuruş dizisinin ilerleyen bölümlerde ne yapacağı çok merak ediliyor.

Büyük bütçe ve tanıtımla ekrana gelen Üç Kuruş dizisinden fenomen olmuş Çukur dizisinin başarısını beklemek pek yanlış olacak görünüyor. .

Dizide oldukça güçlü karakterler yer alıyor. Dizinin yeni bölümlerinde olurda bir reyting yükselişi olmazsa 10.bölüm itibariyle beklenmedik bir gelişme yaşanabilir.

Erken final kararı gelebilir.

Bu durum Show TV açısından büyük bir hüsrana yol açabilir. Şimdi herkes diğer 8 bölümün nasıl bir sonuç getireceğini çok merak ediyor.

Üç kuruş dizisi 15 Ekim 2021 tarihinde Saat 20.00'de ekranda olacak..

Sosyal medyada da yoğun eleştiri alan Üç kuruş dizisi çok sayıda vatandaş tarafından da RTÜK'e şikayet edildi. Şikayetlerin RTÜK tarafından nasıl sonuçlandırılacağı ise henüz bilinmiyor.