Çukur'un Yerine Gelen Üç Kuruş Dizisinin Gerçek Konusu Sonunda Sızdı

SHOW TV ekranlarında yayınlanacak olan Üç Kuruş adlı TV dizisi yakında ekranda olacak. Çukur'un yerine geldiği söylenen dizinin konusu da belli olmaya başladı. İşte detaylar...

Çukur'un Yerine Gelen Üç Kuruş Dizisinin Gerçek Konusu Sonunda Sızdı
Yayınlanma Tarihi : 27 Ağustos 2021 20:05

İddialı projelere imza atan Ay Yapım, Çukur dizisinin ardından Üç Kuruş dizisi için kolları sıvadı. Oyuncu kadrosuna dair ilk anlaşmalar magazin sayfalarına sızdı. Konusu ise bakın ne çıktı!

Ay Yapım'ın Show TV için çekeceği dizi Üç Kuruş'un ilk sinyalleri, Çukur dizisinin final bölümünün ardından yapılan ilk tanıtımla ortaya çıkmıştı. Murat Uyurkulak ve Damla Serim'in senaryosunu kaleme aldığı Üç Kuruş'un yönetmen koltuğunda Çukur'un yönetmeni Sinan Öztürk oturacak. Çukur gibi aksiyon dolu olacak dizinin anlaştığı ilk oyuncu ise Uraz Kaygılaroğlu olmuştu. Başrolde üç erkek karakterin yer alacağı dizi için Ay Yapım, Ekin Koç ile görüşmelerini sürdürüyor. En son Uyanış Büyük Selçuklu dizisiyle ekranlara gelen Ekin Koç'un Üç Kuruş dizisi için Ay Yapım ile görüşmeleri henüz sonuçlanmadı. Eğer Ekin Koç yeni projeye onay verirse, üçüncü ismin kim olacağı merakla bekleniyor.

İçerde ve Çukur dizisinin ardından Üç Kuruş dizisini yayınlamaya hazırlanan Show TV'nin yine benzer konularla izleyiciyi ekranlara kilitleyeceği bekleniyor. Özellikle Çukur hayranları, Show TV'nin yeni dizi projesi Üç Kuruş için bir hayli heyecanlı.

Üç Kuruş Dizisinin Konusu Belli Oldu

Ana karakterlerin üç erkek olması beklenen dizide elbette önemli kadın karakterler de yer alacak. Uraz Kaygılaroğlu ile anlaşan Ay Yapım, Çukur dizisinden Hazal Subaşı ile de anlaşma yolunda ilerliyor. Ayrıca uzun süredir ekranlarda görmediğimiz Aslıhan Malbora'da Üç Kuruş dizisi için adı geçen ikinci isim oldu. Eğer her şey yolunda giderse Malbora, Kaygıoğlu'nun kız kardeşini canlandıracak. Herkesin merakla beklediği dizinin konusu da belirginleşti.

Üç Kuruş dizisi polis, mafya ve mahalle üçgeninde geçen bir hikayeyle karşımıza çıkacak. Dizide emniyet amiri Efe, kumarhane patronu Kartal ve seri katil İrfan'ın karmaşık hikayesi gözler önüne serilecek.

Diziye katılacak yeni isimlerle ilerleyen zamanlarda daha da netleşecek dizide bakalım bizleri neler bekliyor olacak.

Kaynak: Objektif Port - Televizyon Gazetesi


İlgili Haberler