Çukur'un Yerine Gelen Diziye Avlu’nun Kudret’i Nursel Köse Transfer Oldu

Çukur dizisinin yerine Show TV ekranlarında yayınlanacak olan TV dizisi Üç Kuruş transferleriyle göz kamaştırıyor. Diziye son olarak Avlu dizisinden Nursel Köse transfer oldu.

Çukur'un Yerine Gelen Diziye Avlu’nun Kudret’i Nursel Köse Transfer Oldu
Yayınlanma Tarihi : 08 Eylül 2021 21:10

Fatih Akın'ın Yaşamın Kıyısında filmi ile adını duyuran ödüllü oyuncu Nursel Köse, Ay Yapım'ın İçerde ve Çukur'un ardından adeta üçleme olan dizi projesinin sonuncusu Üç Kuruş dizisinin kadrosuna katıldı.

2007 yılında Fatih Akın'ın filmi olan Yaşamın Kıyısında rol alan Köse, 60. Cannes Film Festivali ve 44. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde çeşitli ödüller almaya hak kazanmıştı. Canlandırdığı karakterleri adeta yaşayan yetenekli oyuncu Paramparça ve Avlu dizisiyle üne ün katmıştı. Özellikle Avlu dizisinde canlandırmış olduğu Kudret karakteriyle herkesin dikkatini çeken oyuncu, mimarlık eğitimi için gittiği Almanya'da oyunculukla tanışmış, birçok tiyatro ve filmde rol almıştır. Avlu dizisinde acımasız suçlu bir karaktere hayat veren Nursel Köse, adı ile fenomen haline gelen Üç Kuruş ile ekranlara dönecek.

İçerde ve Çukur dizisinin ardından Ay Yapım'ın yeni dizi projesi Üç Kuruş, diğer diziler gibi sert sahnelerle dolu olması bekleniyor. Polis, mafya ve seri katil üçgeninde geçecek dizi, aksiyon ve şiddet teması severleri ekran başına kilitleyecek. Üç Kuruş dizisinde henüz hangi karaktere hayat vereceği belli olmayan Nursel Köse'nin Avlu dizisindeki sahnelerini hatırlayacak olursak Üç Kuruş'a çok yakışacağını düşünüyoruz.

Show TV ekranlarında Pazartesi akşamları izleyici ile buluşacak Üç Kuruş dizisinde, Uraz Kaygılaroğlu, Civan Canova, Aytaç Uşun, Aslıhan Malbora gibi isimler yer alacak. Son olarak dizi kadrosuna katılacağı kesinleşen isimler arasında Nesrin Cavadzade ve Nursel Köse yer aldı. Öte yandan Ekin Koç ve Ahmet Rıfat Şungar ile de görüşmeler devam ediyor.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler