Çukur'un Sena'sı Dilan Çiçek Deniz'in Yeni Dizisindeki Partnerini Buldu

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisiyle fırtınalar estiren Dilan Çiçek Deniz, FOX TV ekranlarında yayınlanacak Kiracı dizisinde yer alacak. Dilan Çiçek Deniz'in partneri de belli oldu.

Çukur'un Sena'sı Dilan Çiçek Deniz'in Yeni Dizisindeki Partnerini Buldu
Yayınlanma Tarihi : 31 Mart 2022 18:44

Son olarak Show TV ekranında yayınlanan Alev Alev dizisi ile ekranlara gelen Dilan Çiçek Deniz'in yeni dizi projesi belli oldu.

Alev Alev dizisinin ardından Aniden adlı sinema filmi ve Netflix Türkiye için çekilen Gidenler adlı projede yer alan Dilan Çiçek Deniz, Asena Bülbüloğlu'nun yapımcılığını üstlendiği FOX TV ekranında yayınlanacak 'Kiracı' adlı dizide yer almak üzere el sıkıştı.

Pazar günü sete çıkacak Dilan Çiçek Deniz'in partneri de belli oldu. TV100'de yer alan habere göre; Kiracı adlı dizide Dilan Çiçek Deniz'e son olarak FOX TV ekranında yayınlanan Masumiyet dizisinde yer alan Serkay Tütüncü eşlik edecek.

Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Bennu Yıldırımlar, Melisa Döngel, Ruhi Sarı, Özlem Tokaslan, Rüçhan Çalışkur, Beyti Engin, Umut Kurt, Deniz Cengiz, İncinur Daşdemir gibi oyuncular yer alacak.

Kaynak: TV100 - Birsen Altuntaş