Çukur'un Kardeş dizisine İdris Koçovalı yani Ercan Kesal'da dahil oldu

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi final yapınca yerine Ekin Koç'un başrolünde yer aldığı Üç Kuruş adlı bir TV dizisi geldi. Dizide İdris baba karakterine hayat veren Ercan Kesal'da olacak.. Hayat vereceği karakterde belli oldu.

Çukur'un Kardeş dizisine İdris Koçovalı yani Ercan Kesal'da dahil oldu
Yayınlanma Tarihi : 29 Eylül 2021 17:11

Ercan Kesal Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisine damga vurmuştu. Canlandırdığı İdris Koçavalı karakteriyle herkesin gönlünde taht kurmuştu.

Çukur evimiz İdris babamız sloganı neredeyse Türkiye dışında bile duyulan bir slogan olmuştu. Çukur'un son sezonunda İdris baba yoktu.

Oğlu tarafından öldürülmüştü.. İdris baba'nın olmadığı Çukur açıkçası pekte sevilmemişti.. İdris Koçavalı şimdi Çukur dizisinin yerine gelen Üç Kuruş dizisinde oynayacak.

Ekin Koç'unda başrol oyuncusu olduğu diziye Çukur dizisinden Medet karakteri de katılmıştı.

Medet Karakterinin ardından şimdi de Ercan Kesal'ın diziye dahil olması büyük sevinç yarattı.

TV100 ekibinden Birsen Altuntaş'ın haberine göre Ercan Kesal, Üç Kuruş’un oyuncu listesine son anda konuk oyuncu olarak dahil oldu. Öte yandan E rcan Kesal'ın hayat vereceği rolün detayları da belli oldu.

Emekliliğine az bir süre kalmış olan Emekli polis memuru Halit karakterine hayat verecek.

Öte yandan En Son Haber Adlı Site. Halit Karakteri hakkındaki bilgileri paylaştı..

Emniyet Amiri olan Efe bir hanın depo bölümünde kumarhane işleten Kartal'ın peşine düşer. Efe bir operasyon kapsamında Kartal'ın gizli yuvasını basar. Yanında emekliliğine kısa bir süre kalmış olan Halit yani Ercan Kesal vardır. Halit kanser tedavisi görmekte olan eşi Semiha'nın üzerine titrer ve ona gözü gibi bakar. Yaşadığı acı olaylar artık onu emekli olmaya iter. Artık yorulmuştur.. Efe'nin yaptığı operasyonda genç polis memuru Batu'da vardır. Bu operasyonlardan birinde Halit'in başına gelen acı olay Efe'nin içindeki intikam ateşini körükleyecektir..

ERCAN KESAL KISA BİR SÜRE OYNAYACAK

Buradan da anlaşılıyor ki Ercan Kesal ya bir bölüm ya da iki bölüm dizide oynayacak ve dizide öldürülerek seyirciye veda edecek.

Ercan Kesal'ın bu denli kısa bir rolü kabul etmiş olmasına şaşıran seyircileri onun bir filmde sadece bir lokantaya giren Kel adam rolüne hayat verdiğini bilmiyor olsalar gerek.

Ercan Kesal bir filmde sadece mekana giren kel adam rolüne hayat verir ve o saniyeler süren sahne sayesinde bugünkü yıldız haline dönüşür.. Nerden nereye dedirtiyor işte..