Çukur’dan Sonra Setlere Veda Eden Erkan Kolçak Köstendil Geri Dönüyor!

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur adlı TV dizisinde Vartolu karakterine hayat veren Erkan Kolçak Köstendil setlere geri dönüyor. İşte ayrıntılar...

Çukur’dan Sonra Setlere Veda Eden Erkan Kolçak Köstendil Geri Dönüyor!
Yayınlanma Tarihi : 14 Ekim 2021 19:00

Show TV'nin geniş hayran kitlesi olan reyting rekortmeni dizisinde Vartolu Sadettin karakterine hayat veren Erkan Kolçak Köstendil, yeniden setlere dönüyor.

Show TV'nin 4 sezon efsane dizisi Çukur'da Vartolu Sadettin karakteri ile geniş bir hayran kitlesi yakalayan Köstendil, dizinin final yapmasının ardından hem yorulduğu hem de ailesi ile vakit geçirmek için gelen proje tekliflerini kabul etmiyordu. Uzun bir süredir ekranlarda görmediğimiz oyuncunun adı yeni bir proje ile anıldı. Ancak bu sefer bir dizi değil sinema filmi ile karşımıza çıkacak olan oyuncunun 26 Ekim'de setlere döneceği kesinleşti.

Yapımcılığını Mustafa Uslu'nun üstelendiği, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın yaptığı gerçek bir hayat hikayesine dayanan Bandırma Füze Kulübü isimli sinema filminde Köstendil, Çingene Necati karakterine hayat verecek. 26 Ekim'de Mudanya'da çekimlerine başlanacak filmde çok farklı bir imaj ve karakter ile karşımıza çıkacak oyuncunun yanı sıra filmin başrollerinde Alina Boz ve Deniz Can Aktaş'ı göreceğiz.

Alican Yücesoy, Selen Öztürk, Aslı Bekiroğlu, Altan Erkekli, Ahmet Saraçoğlu, Büşra Develi gibi önemli isimlerin yer aldığı Bandırma Füze Kulübü'nün vizyona gireceği tarih henüz bilinmiyor.

Peki Erkan Kolçak Köstendil Kimdir?

Erkan Kolçak Köstendil, 16 Ocak 1983 tarihinde Bursa'da dünyaya gelmiştir.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Köstendil'in Türkiye'de geniş kitlelerce tanınmasına vesile olan rolü Ulan İstanbul dizisindeki Karlos Nevizade'dir.

Yılan Hikayesi, Kurtlar Vadisi, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Çukur ve Çarpışma gibi birçok başarılı dizide yer alan Köstendil, Vakit, M.A.T ve Mukadderat adlı dizi ve filmleri yazıp yönetmiştir.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port