Çukur dizisiyle çöküş yaşayan SHOW TV kurtarıcı dizisini buldu!

Çukur dizisinin final yapmasıyla reyting kaygısı yaşayan Show TV kurtarıcı dizisini buldu. Yakında yeni dizi ekranlarda boy göstermeye başlayacak..

Çukur dizisiyle çöküş yaşayan SHOW TV kurtarıcı dizisini buldu!
Yayınlanma Tarihi : 15 Ağustos 2021 17:47

Show TV'nin dizisi konusunda yüzü Çukur sayesinde epey bir gülüyordu. Ekranda fırtınalar estiren Çukur dizisi reyting konusunda birinciliği kimseye kaptırmıyordu.

Çukur dizisinin hüzünlü bir şekilde veda etmesi sadece seyircileri değil kanal yönetimini de üzdü. Çünkü kanala en iyi reyting getiren dizilerden birisiydi Çukur dizisi.

Şimdilerde ise Show TV kurtarıcı dizi arayışına girmiş durumda. Kanalı kurtaracak dizilerden birisinin de Televizyon gazetesinde yer alan habere göre Yalancı dizisi olması bekleniyor.

Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'nin başrolünde yer aldığı yalancı dizisinin fragmanının çok yakında da ekranda olması bekleniyor.

Yeni sezonda kanalın fırtınalar estirecek bu diziyle adeta reyting konusunda yine sezona iddialı bir giriş yapması bekleniyor.

İngiliz yapımı olan The Liar uyarlaması olan Yalancı dizisinin gerçeği kadar iyi reyting getirip getirmeyeceği henüz bilinmese de dizinin kadrosunda yer alan isimlerin oldukça ünlü isimler olması dikkat çekiyor.

Televizyon Gazetesi Yalancı dizisinin tam kadrosunda yer alacak ünlü isimlerin listesini de yayınladı. Buna göre dizinin kadrosunda yer alacak isimler şu şekilde:

Burçin Terzioğlu (Deniz),
Salih Bademci (Mehmet Emir),
Hazal Türesen (Yasemin),
Şahin Irmak (Okay Demir),
Efsane Odağ (Görkem Yücel),
Murat Kılıç (Erdal Savaş),
Serkan Tınmaz (Arif Gezer),
Fatih Berk Şahin (Doruk Gürsoy),
Öyküsu Özyürek (Lorin),
Emir Çubukçu (Ahmet),
Cemal Toktaş (Murat),
İmer Özgün (Canan),
Ozan Ayhan (Yavuz),
Gizem Soysaldı (Tuğba),
Mesut Yılmaz (Ali),
Doğa Karakaş (Ayaz),
Sema Çeyrekbaşı (Türkân),
Ali Kayra Kul (Derin)

Kaynak: Televizyon gazetesi

İlgili Haberler