Çukur dizisinin Yıldızı Kanal D'deki Sadakatsiz dizisine transfer oluyor

Geçtiğimiz sezon final yapan Çukur dizisinin ana karakterinden olan ünlü oyuncu Kanal D ekranlarında yayınlanan TV dizisi Sadakatsiz için masaya oturdu ve beklenen transfer gerçekleşiyor

Çukur dizisinin Yıldızı Kanal D'deki Sadakatsiz dizisine transfer oluyor
Yayınlanma Tarihi : 20 Ağustos 2021 01:46

Kanal D ekranında 31 bölüm yayınlanmasına rağmen sezonun en iddialı dizilerinden birisi olan Sadakatsiz dizisi Eylül ayında 2.sezona merhaba diyecek.

Sezon boyunca adından en çok söz ettiren dizi oyuncu kadrosuyla da adından sıkça söz ettiriyor. Gelen bir son dakika haberine göre Çukur dizisinin yıldızlarından olan bir isim daha Sadakatsiz dizisinin kadrosuna katılacak.

Cansu Dere ile Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in başrol kadrosunda yer aldığı efsane diziye yeni karakterler girmeye başladı. Set ekibinin eylül ayında bir araya geleceği ve yeni sezon çekimleri için start vereceği konuşuluyor

Televizyon Gazetesi'nde yer alan habere göre Çukur dizisinde yer alan Berkay Ateş yeni sezonda Sadakatsiz dizisinde rol alacak. Çukur'da adeta fırtınalar estiren Berkay Ateş ardından gittiği Alev Alev dizisinde de oldukça başarılı olmuştu.

Berkay Ateş eğer teklifi kabul ederse Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde oldukça etkileyici bir karaktere hayat verecek. Medyapım tarafından çekilen dizinin yeni sezonu için tüm hazırlıklar başladı ve büyük bir titizlikle yürütülüyor. Öte yandan Neslihan Yeşilyurt'ta dizinin yönetmeni olarak yoluna devam edecek.

BERKAY ATEŞ KİMDİR?

berkay-ates-kimdir-cukur-karakuzular-yeniden-mi-g-4339739.jpg

1987 yılının 19 Şubat tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Berkay Ateş çok sayıda dizi ve sinemada rol almıştır. Aynı zamanda oyun yazarı olan Berkay Ateş başarılı da bir tiyatro oyuncusudur.

Berkay Ateş nerelidir sorusuna verilecek cevap ise yaptığımız açık kaynak taramalarına göre Ardahanlıdır. Star TV ekranında yayınlanan Anne dizisinde bir süre oynayan Berkay Ateş burada fark edilmesiyle birlikte Türkiye genelinde üne kavuşmuş ardından Show TV ekranında yayınlanan Çukur dizisinin kadrosuna katılmasıyla da Balkan coğrafyası ve Arap dünyasında da tanınmış bir isim haline gelmiştir. Kendisine giden teklif doğrultusunda Eylül ayında Sadakatsiz dizisinde yer alması beklenmektedir:

Kaynak: Televizyon Gazetesi - Objektif Port

İlgili Haberler