Çukur dizisinin yerine gelen SHOW TV dizisinden ilk fragman geldi

Çukur dizisi final yapınca SHOW TV yeni bir TV dizisi hazırladı ve Üç Kuruş dizisinden ilk fragman geldi..

Çukur dizisinin yerine gelen SHOW TV dizisinden ilk fragman geldi
Yayınlanma Tarihi : 27 Eylül 2021 21:57

Koçavalı ailesininin hikayesi Show TV ekranlarına damga vurmuştu. Çukur dizisi Türkiye'de öylesine çok sevilmişti ki dizide yer alan her karakter toplumun tanıdığı ve sevdiği isimler haline dönüşmüştü.

İdris Babadan tutunda Yamaç'a kadar. Aliço'dan tutunda Vartolu Sadettin beye kadar.. Tüm karakterler çok sevilmişti işte..

Sevilmeyen karakterlerde vardı elbette. Beyefendi yani Baykal bey..

Mahsun'da ilk başlarda sevilmiyordu. Sonraları sevilmeye başlanmıştı. Çukur'a kimler geldi kimler gitti sayamadık bile..

Adeta izlediğimiz diziyi evimizde yaşadık diyebiliriz..

SHOW TV ÇAREYİ BULDU

Çukur dizisi final yapınca herkes yıkılmış ve tepki göstermişti. Çukur kadar ses getirecek bir projenin hazırlığını yürüten Show TV Üç Kuruş adıyla yeni bir dizi yayınlayacak. Uzun bir süredir Üç kuruş dizisinden haberler geliyordu. Ancak fragman henüz hiç gelmemişti.

Bugün beklenen gelişme gerçekleşti ve Show TV bir ilki gerçekleştirerek Üç Kuruş dizisine ait ilk fragmanı seyircilerin beğenisine sundu.

ÇUKUR DİZİSİYLE AYNI GÜN YAYINLANACAK

Bilindiği gibi Çukur dizisi başladığı ilk günden itibaren her pazartesi yayınlanıyordu. Yerine gelen Üç kuruş dizisi de her pazartesi yayınlanacak.

Dizinin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç dizinin başrollerinde yer alıyor..

İşte Show TV'nin resmi kanalında yayınlanan ilk fragman

İlgili Haberler