Çukur Dizisinin Senaristinden Hareketlendirecek Yeni Bir Dizi Daha

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur Dizisinin final yapmasının ardından Çukur hayranlarını sevindirecek yeni bir dizi daha geliyor. Set hazırlıkları şimdiden başladı.

Çukur Dizisinin Senaristinden Hareketlendirecek Yeni Bir Dizi Daha
Yayınlanma Tarihi : 17 Kasım 2021 17:57

2017 yılında yayına başlayan ve tam dört sezon boyunca ekranda fırtınalar estiren Çukur dizisi final yapınca herkes çok üzüldü. Türk dizi tarihinin en çok izlenen dizilerinden biri olan Çukur dizisi ülke dışında da çok fazla izleniyordu.

Çukur dizisinin şimdilerde tekrarları bile milyonlarca kez izleniyor. Dizinin bu denli başarılı olmasının arkasındaki isim ise senarist Gökhan Horzum ve oyuncu kadrosu olmuştu.

Çukur'un final yapmasıyla birlikte Gökhan Horzum yeni dizi için kolları sıvadı..

Ay yapım tarafından ekrana getirilen Çukur dizisi İçerde dizisiyle başlayan akımın devamı olarak gösteriliyordu. Çukur bitince Üç Kuruş dizisi ekrana gelmişti..


Televizyon gazetesinin yayınladığı habere göre yeni bir dizi daha geliyor. Gökhan Horzum tarafından yazılacak dizi yine Ay Yapım imzalı olacak.. Çukur’dan önce Koyu Kırmızı, Kavak Yelleri, Bir İstanbul Masalı gibi dizilerin arkasında adı olan Gökhan Horzum yeni dizisiyle de oldukça ses getirecek..

maxresdefault.jpg

Dizinin başrol oyuncusu olarak ise Tolga Sarıtaş belirlendi.

Yakışıklığıyla dikkat çeken Tolga Sarıtaş daha önce ise Yolun Açık Olsun filminde rol almıştı. Arıza dizisiyle de ekranda boy gösteren Tolga Sarıtaş şimdi Ay Yapım imzalı yeni dizide rol alacak..

Dizinin kanalının ise muhtemelen yine Show TV olacağı tahmin ediliyor.. Ayrıca Çukur ekibinden de ünlü isimlerin yer alacağı düşünülüyor..

İlgili Haberler