Çukur Dizisinin 5 Başrol Oyuncusu Yeni Eserleriyle Dönüyorlar

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur adlı TV dizisinin 5 başrol oyuncusu yeni filmleriyle ekrana dönüyorlar..

Çukur Dizisinin 5 Başrol Oyuncusu Yeni Eserleriyle Dönüyorlar
Yayınlanma Tarihi : 04 Eylül 2021 07:08

4 Sezon boyunca Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde çok sayıda ünlü isim yer aldı. Diziye her katılan ayrı bir başrol etkisi bırakıyordu. Yani deyim yerindeyse Çukur'da en küçük sahnesi olan bile başrol oyuncusu kadar etkili oluyordu

Sadece Türkiye'de değil balkanlar ve Arap ülkelerinde de izlenen Çukur dizisi çok sayıda oyuncunun daha da ünlenmesini saplamıştı.

Show TV'de yayınlanan etkileyici dizinin oyuncularından biri de Nejat İşler olmuştu. Çağatay Erdenet karakterine hayat veren usta oyuncu son dönemde de Saygı isimli BluTV adlı yapımla dikkatleri üzerine çekiyor.

Televizyon gazetesinde yer alan habere göre Nejat İşler önümüzdeki bir kaç gün içinde yeni projesi için sete çıkıyor. Mehmet Eroğlu'nun kitabından uyarlanan 'İyi Adamın 10 günü' isimli sinema filmi için kollar sıvandı..

Uluç Bayraktar'ın yönetmen koltuğunda oturacağı projenin ekibi 7 Eylül 2021 tarihinde start vererek sete çıkacaklar. TV100 Ekibinden Gazeteci Birsen Altuntaş proje hakkında da yeni bilgileri paylaştı..

ÇUKUR'DAN PEŞ PEŞE TRANSFERLER

600ff3265cf3b008e884964a.jpg

Filmde dikkat çeken bir detaysa Nejat İşler’in yanı sıra Çukur dizisinde rol alan Rıza Kocaoğlu, Şenay Gürler, Kadir Çermik ve İlayda Alişan gibi ünlü oyuncular da projenin kadrosunda yer alacaklar.

KONU NASIL İŞLEYECEK?

Öte yandan Eski bir avukat olan Sadık karakterinin 10 günlük macerasını anlatan sinema filminde ayrıca; Barış Falay, Esra Ronabar, Nur Fettahoğlu, İlayda Akdoğan ve Erdal Yıldız gibi önemli isimler de rol alacaklar.

Yayınlanacak filmde Çukur'un en önemli karakterlerinin yer alacak olması da Çukur dizini yakından takip eden hayranlarını çok sevindirdi..