Çok Şaşırtan Bir Şey Oldu Müge Anlı Dizi Oluyor Kanalı da Belli

Müge Anlı'nın programının TV dizisi olarak yayınlanacağı duyuruldu. Üstelik canlandıracak İsimde Nehir Erdoğan. Kanal ise Star TV. İşte yeni dizi projesinin detayları...

Çok Şaşırtan Bir Şey Oldu Müge Anlı Dizi Oluyor Kanalı da Belli
Yayınlanma Tarihi : 13 Eylül 2021 20:20

Ünlü sunucu ve gazeteci Müge Anlı, uzun yıllardır ATV ekranlarında birçok tozlu raflara kaldırılmış dava dosyalarını gündeme getirirken birçok cinayet davasını da çözüme kavuşturdu.

Dobro Dobro magazin programının ardından 2008 yılından bu yana Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunuculuğu yapan Anlı, elde ettiği onca başarı ile birlikte zaman zaman eleştirilerin odağı oldu. Ancak ünlü sunucu Tatlı Sert programı sayesinde her eve girmeyi başardı. Tatlı Sert programı sayesinde geniş kitlelere ulaşmayı başaran Anlı'nın dizi versiyonu yakında ekranlara gelecek.

Müge Anlı'nın dizi versiyonu Star TV ekranlarında çok yakında izleyici ile buluşacak. Başrollerinde Nehir Erdoğan'ın yer alacağı dizi projesi O3 Medya üstelenecek.

94542.jpg

Star TV ekranlarından yeni sezonda Suçlu adı ile yayınlanacak dizide Sessiz Çığlık isimli bir televizyon programı sunucusunu canlandıracak olan Nehir Erdoğan'a başrol oyuncusu olarak Erkan Petekkaya eşlik edecek. Müge Anlı'nın programından esinlenen dizide benzer cinayet davası çözmeye çalışan karakterler bir araya gelecek.

Reality Show tarzı bir yayıncılığın yapılacağı dizide izleyicileri neler bekleyecek hep birlikte göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler