Cansu Dere Hayatıyla İlgili Bilinmeyenleri İlk Kez Anlattı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncusu Cansu Dere hayatıyla ilgili bazı özel itiraflarda bulundu.

Cansu Dere Hayatıyla İlgili Bilinmeyenleri İlk Kez Anlattı!
Yayınlanma Tarihi : 02 Mayıs 2022 18:44

Kanal D ekranında yayınlanan, BBC'nin Doctor Foster uyarlaması olan Med Yapım imzalı Sadakatsiz dizinin başrol oyuncusu Cansu Dere, Elle dergisini verdiği röportajda daha önce kimsenin bilmediği gerçekleri açıkladı.

41 yaşındaki eski manken ve oyuncu Cansu Dere, şimdilerde Sadakatsiz dizisi ile sadece Türkiye'de değil, daha öncede oynadığı dizilerde olduğu gibi başta Latin Amerika ülkeleri olmak üzere Arap Yarımadası'nda da televizyon ekranlarını sallıyor.

Geçtiğimiz günlerde İspanya'da katıldığı bir ödül töreninde Netflix platformunda yayınlanan 'La Casa De Papel' dizisine ödül taktim eden oyuncu Dere, ödül töreninde yabancı hayranlarına İspanyolca seslenmiş, hayranları ise fotoğraf çektirmek için sıraya girmişti.

cansu-dere-lcdp.jpg

Yıldızı her geçen gün daha da parlayan güzel oyuncu, Elle dergisini röportaj verdi.

Samimi itiraflarda bulunan Dere, "Bugünkü Cansu'nun kalbini fethedecek erkeğin en önemli 3 özelliği ne olurdu?" sorusuna verdiği yanıt net tavrını ortaya koydu. Güzel oyuncu soruya; "Benim öyle 'Aradığım üç özellik', 'En önemli beş kural' gibi listelerim pek olmaz. Kişiye bağlı. Hissettirdiklerine, birlikte geçirdiğim zamana. Hoşlanmadığım şeyleri net bilirim ama..." şeklinde ifade verdi.

Ayrıca röportajında, şöhretin kendisini değiştirmediğinin altını çizerek; "Tanınmışlık bende farklı kimlikler yaratmadı. Kameralar önünde bir ben, evde arkadaşlarla ayrı bir ben yok yani." dedi.

cansu-dere-fransa-dan-ev-alacak.jpg