Can Yaman'dan itiraf! "Annemi hayal kırıklığına uğratmak istemedim"

FOX TV'deki Bay Yanlış dizisinin final yapmasının ardından Türkiye'den ayrılan Can Yaman, uzun bir süredir İtalya'da yaşıyor. Yakışıklı oyuncu çarpıcı bir açıklama yaparak magazin dünyasında gündem oldu.

Can Yaman'dan itiraf! "Annemi hayal kırıklığına uğratmak istemedim"
Yayınlanma Tarihi : 28 Mart 2023 22:09

Dizidoktoru.com sitesinde yer alan habere göre; El Turco dizisinin çekimlerini tamamlayan Can Yaman, İtalya'da kurmuş olduğu derneği Can Yaman for Children ile yeni bir dayanışma projesi başlatmış ve “Break the Wall Tour” isimli proje kapsamında 10 Mart'ta İtalya turuna çıkmıştı.

Gelirin bir kısmının Türkiye'de depremzedelerin yakınlarına psikolojik yardımda bulunmayı taahhüt edecek kuruluşlara bağışlanacak kampanya için en son Macerata'yı ziyaret etti ve kütüphanede öğrencilerle buluştu.

"Öğretmenlerinizi rahatsız edin ve hep sorun, doymayın” diyen Yaman kendi öğrencilik yıllarından bahsetti ve "İtalyan lisesine gittim, ücretli özel bir okuldu, ama kader, 14 yaşımdayken babamın işi daha da kötüleşti, bu yüzden okul ücretini ödeyemedik. Bu gerçek bana çok azim verdi, o yüzden her yıl burs kazandım ücretsiz okudum. Annemi hayal kırıklığına uğratmak istemedim çünkü annem çok önemsiyordu yabancı dil öğrenmemi. Hayalim dünya vatandaşı olmaktı. İtalyan lisesi dünya görüşümü güçlendirmek için fırsat oldu" dedi.

1527709.jpg

TÜRKİYE'YE DÖNECEK Mİ?

Öte yandan Can Yaman'ın Türkiye'ye yeniden geri dönüş yapıp yapmayacağı hayranları tarafından çok merak ediliyor.

Objektif Port'un edindiği bilgilere göre Can Yaman, uzun bir süre daha kariyerine İtalya'da devam edecek.

İtalya'da çok başarılı işlere imza atan Can Yaman'ın uzun bir süre daha Türkiye'ye geri dönüş yapması beklenmiyor.