Can Yaman Yeni Dizisiyle Geri Dönüyor Üstelik Peş Peşe Müjdelerle

Sevilen dizi oyuncusu Can Yaman, iki yeni TV dizisi için anlaşma yaptı. Üstelik Can Yaman imajını da değiştirdi. Yaman'ın yeni imajına ise hayranları bakmaya doyamadı.

Can Yaman Yeni Dizisiyle Geri Dönüyor Üstelik Peş Peşe Müjdelerle
Yayınlanma Tarihi : 15 Eylül 2021 17:55

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisi ile ekranlara gelen Can Yaman'dan hayranlarını sevindiren haber geldi.

Bay Yanlış dizisi final yapar yapmaz İtalya'ya yerleşen Can Yaman, kariyerinde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Yaklaşık 1 yıldır yaşadığı İtalya'da hem reklam çalışmaları hem de sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor. Dizi ve film sektörüne de giriş hazırlıkları yapan Yaman, önümüzdeki günlerde iki farklı projeyle hayranlarının karşısına çıkacak.

Daha önce İtalyan yapımı Sandokan isimli dizi ile anlaşmaya varan Yaman'ın bu projesi 2022 yılına ertelenmişti. Sandokan projesinin ertelenmesinin ardından Viola Come II Mare isimli polisiye dizide rol alacağı ortaya çıkan Can Yaman'ın sete çıkış tarihi belli oldu. Viola Come II Mare isimli dizi projesinin kesinleşmesinin ardından ünlü oyuncu, 27 Eylül tarihinden itibaren setlere dönecek. Dizide bir polis karakterini canlandıracak olan Yaman'a, İtalyan model ve sinema oyuncusu Francesca Chillemi eşlik edecek. İtalya'da Canale5 televizyonunda yayınlanacak dizi, Can Yaman'ın ilk yurt dışı projesi olarak kariyerinde önemli bir dönüm noktası olacak.

Yakışıklı oyuncu bu projelerle birlikte sadece İtalyan dizi ve sinema endüstrisine değil, dünyaya da adını duyuracak.

Viola Come II Mare dizinde bir polis karakterine hayat verecek olan Yaman, imajında da bir değişiklik yaptı. Sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafındaki değişiklik hayranlarının gözünden kaçmadı.

İşte Can Yaman'ın yeni imajı...

canyaman-italya-dizi4559.jpg

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port