Can Yaman Hayranlarını Üzen Haber Geri Dönüşü Yok!

Türkiye ve Balkanların yanı sıra İtalya'da da çok sevilen Can Yaman artık dönüş kapısını tamamen kapatmış durumda. Gelen bilgilere göre ufukta Türkiye'ye dönüş yok

Can Yaman Hayranlarını Üzen Haber Geri Dönüşü Yok!
Yayınlanma Tarihi : 20 Ağustos 2021 17:08

Balkan göçmeni bir aileden gelen Can Yaman Türkiye'nin dört bir yanında olduğu gibi Balkanlarda da çok seviliyor. İtalya'da şimdilerde hayatına devam eden Can Yaman uzun bir süredir Türkiye'den uzakta.

En son FOX Ekranında yayınlanan Bay Yanlış adlı dizide rol alan Can Yaman adeta fırtınalar estirmişti. FOX Yönetimi diziye final yaptırmıştı. Ancak Can Yaman'ın dizileri İtalya ve Balkanlarda izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.

**

Türkiye'de umduğunu bulamayan Can Yaman şimdilerde İtalya'da zirveden zirveye koşuyor. Deyim yerindeyse değerini biz bilemedik İtalyanlar biliyor.

Televizyon gazetesinde yer alan habere göre:. İtalya’da çekilecek Sandokan adlı dizi için Türkiye’den ayrılan Can Yaman, söz konusu dizinin çekimleri bir türlü başlayamasa da bugüne kadar ülkede birçok projeye imza attı ve başarıdan başarıya koşuyor.

****

Sandokan adlı dizinin çekimleri ertelendi ancak çekimler önümüzdeki yıl başlayacak. Can Yaman'ın hayranları bu gelişme üzerine çok üzülmüştü..

can-yaman-212110ty.jpg

Ancak Eylül ayında yeni bir projeye imza atıyor Can Yaman Roma ve Palermo’da RTI ve Lux Vide tarafından çekilecek olan yeni dizi projesi Violet Like the Sea’de ünlü İtalyan aktris ve model Francesca Chillemi’yle başrol oynayacağı resmen ilan edildi.. Yani Eylül ayında bu dizinin çekimlerine başlanacağından Can Yaman'a şimdilik Türkiye kapısı bir kez daha kapanmış oldu..

Öte yandan Sandokan adlı dizinin yanı sıra müzikal ve video oyuncu haline de getirilecek ve gelen bir başka haber detayında ise Sandokan adlı projenin 5 yıl sürmesi bekleniyor. Hal böyle olunca Can Yaman en az bir 5 yıl daha İtalya'da yaşamaya devam edecek.. Belki de Can Yaman Türkiye'ye hiç dönmeyecek ve oyunculuk kariyerini sonsuza dek İtalya'da sürdürecek. Bu durum Türkiye'deki hayranlarında çok büyük bir üzüntüye yol açtı..

Kaynak: Televizyongazetesi - OBJEKTİF PORT

İlgili Haberler