Can Yaman Hayranlarına Kötü Haber Geldi Dev Dizi Ertelendi

Türkiye ve İtalya'da milyonlarca hayran kitlesi bulunan Can Yaman yeni diziyle ekran karşısında olacaktı. Gelen son haberlere göre Can Yaman'ın dizisinden kötü haber var. İşte detaylar...

Can Yaman Hayranlarına Kötü Haber Geldi Dev Dizi Ertelendi
Yayınlanma Tarihi : 13 Ağustos 2021 11:17

Son olarak Fox TV'nin Bay Yanlış dizisiyle ekranlarda gördüğümüz Can Yaman, uzun süredir yeni projesi Sandokan için İtalya'daydı. İtalya'da da oldukça geniş bir hayran kitlesi bulunan Can Yaman'dan hem ülkemizdeki hem de yurtdışındaki hayranlarını üzen haber geldi.

Can Yaman'ın Büyük Projesi 'Sandokan' Ertelendi

Uzun bir süredir herkes Can Yaman'ın yeni projesi Sandokan'ı sabırsızlıkla bekliyordu. Öte yandan genç oyuncu rolü için hem binicilik hem de dövüş sanatı dersi alıyordu. Ancak hem hayranlarını hem de Can Yaman'ı üzen haber gün geldi. Habere göre Sandokan dizisi önümüzdeki yıla ertelendi.

Yeni Projeler Yolda

Bu haber ile sosyal medyada üzüntülerini dile getiren Can Yaman hayranlarının üzüntüsü fazla sürmedi. Yakışıklı oyuncu Sandoka'nın ertelenmesini fırsat bilerek yeni bir projeye imza attığını duyurdu.

Yeni projenin anlaşmalarını sosyal medya hesaplarından duyuran Can Yaman, Simona Tanzini'nin Conosci l’estate? adlı romanından uyarlanan Violet Like the Sea dizisi ile ekranlara dönecek. Yakışıklı oyuncuya başrolde, İtalya'da güzelliği ve oyunculuğuyla ünlü Francesca Chillemi eşlik edecek. Yeni dizinin Roma ve Palermo'da çekileceğini de paylaşan Yaman, dizinin eylül ayı sonunda başlayacağını da ekledi.


Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler