Camdaki Kız Dizisinin Reytinglerinde 'Hafif' Yükseliş

Camdaki Kız dizisinin son bölümünde reytinglerin az da olsa yükseldiği görüldü. Kanal D'de son raporla yüzler gülmeye başladı.

Camdaki Kız Dizisinin Reytinglerinde 'Hafif' Yükseliş
Yayınlanma Tarihi : 11 Şubat 2022 18:54

Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız dün akşam yayınlanan son bölümüyle yapımcının ve kanalın yüzünü güldürdü.

Geçtiğimiz sezondan bu yana reyting rekorları kıran Camdaki Kız, son birkaç haftadır rakibi Mahkum dizisinin yayın hayatına başlamasıyla reytinglerde gerileme göstermişti. Ancak dün yayınlanan yeni bölüm ile tekrardan yükselişe geçti.

Başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Cihangir Ceyhan'ın paylaştığı Camdaki Kız, son birkaç haftadır reyting sonuçlarıyla herkesi şaşkına çevirmişti. Geçtiğimiz sezon ve bu sezon başında reyting rekorları kıran dizinin hikayesinde bir türlü ilerleme olmayınca, izleyiciler aynı gün yayınlanan FOX TV'nin Mahkum dizisine gözünü çevirmişti.

Camdaki Kız Neden İzleyici Kaybetti

Birçok izleyici, Sedat'ın yaşadığı kötü tecrübelere rağmen hala Cana ile görüşmesine, Feride'nin Nalan'ı aynı evde yaşıyormuşçasına sık boğaz etmesine ve beklenen Hayri-Nalan yakınlaşmasının bir türlü gelmemesinde şikayetçiydi.

Dün akşam yayınlanan Camdaki Kız 30. bölümünde yaşananlar izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Hikayede yaşanan hareketlenme, reyting sonuçlarına da yansıdı. İzleyicilerin merakla beklediği Hayri-Nalan yakınlaşması filizlenmeye başladı. Gelecek bölümlerde senaryonun daha da hızlanacağı bekleniyor. Çünkü kulislerde dönen söylentilere göre Camdaki Kız dizisi bu sezon sonunda final yapacak.