Camdaki Kız Dizisinin Reytingleri Çakıldı! Barbaroslar Yükselişte

Kanal D ekranında yayınlanan Camdaki Kız dizisinin reytinglerindeki düşüş dikkat çekerken, Barbaroslar dizisi ise hızla yükseliyor.

Camdaki Kız Dizisinin Reytingleri Çakıldı! Barbaroslar Yükselişte
Yayınlanma Tarihi : 28 Ocak 2022 21:55

Kanal D ekranında yayınlanan, Gülseren Budayıcıoğlu'nın aynı adlı eserinden uyarlanan ve başrollerini Duygu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı Camdaki Kız dizisi tüm izleyicilerde kayıp yaşıyor.

Geçtiğimiz sezon ortasında yayın hayatına başlayan Camdaki Kız, çok geçmeden sezon finali yapmıştı. İlk sezonda büyük bir beğeni toplayan ve ikinci sezon başlarında da başarını sürdüren dizi ne yazık ki gün geçtikçe izleyici kaybediyor. Adeta seyirciyi içine alan bir hikaye ve oyunculuk performansı ile başarılı bir diziyken hızlı bir düşüş yaşaması hem kanal yönetimini hem de seyircisini telaşlandırdı.

Camdaki Kız'ın Reyting Kaybetmeye Devam Ediyor

Reyting sonuçlarında tüm kişiler kategorisinde 6. sıraya kadar gerileyen Camdaki Kız, FOX TV ekranında yayınlanan Mahkum dizinin de sezona hızlı bir giriş yapmasıyla reytingler de daha da geriledi. Mahkum dizisi gün birinciliğini kısa sürede eline alırken, Camdaki Kız, Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin dahi gerisinde kaldı.

İzleyici Camdaki Kız'dan Neden Sıkıldı

Camdaki Kız ikinci sezonda hikayeye dahil olan Hayri karakteri ile ilk başta tepki topladı. Çok geçmeden izleyici bu duruma alıştı. Ancak bazı izleyiciler Camdaki Kız'ın izleyici kaybetmesini açıkça dile getirdi. Başta Hayri karakteri ile başlayan izleyici isyanı başka noktalara ilerledi.

Birçok izleyiciye göre; Muzo'nun Nalan'a ilgisi ve ona çok benzeyen bir kadınla ilişkisi olduğunu iddia ederek girdiği oyunlar, Sedat'ın her defasında Cana'ya duyduğu ilgiyi yalanlayarak ağlaması ve onunla görüşmeye devam etmesi, Feride hanımın Nalan'ın yuva kurmasına rağmen hala üstünde kurduğu baskı ve Koroğlu ailesi içerisinde her daim bir dram ve olayın patlak vermesiyle birlikte Rafet beyin her daim insanları aşağılayıcı ve rencide edici konuşmaları seyirciyi bıktırmış. Haliyle izleyiciler de bir bir Camdaki Kız'ı terk etmeye başladı.

Anlaşılan bu izleyici kaybı, hikayede olumlu bir değişikliğe gidilmez ise reyting sonuçlarına yansımaya devam edecek.

Kaynak: televizyongazetesi.com