Camdaki Kız dizisinin 22.bölümünde işler karışıyor. Nalan gerçeği öğrenecek

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Camdaki Kız dizisinde işler karışıyor. Nalan hayatıyla ilgili tüm gerçeği öğrenmek üzere.

Camdaki Kız dizisinin 22.bölümünde işler karışıyor. Nalan gerçeği öğrenecek
Yayınlanma Tarihi : 27 Kasım 2021 19:14

Camdaki Kız dizisi 21.bölümde yine heyecan doluydu. Adil ve Cana'nın yakınlaşması Nalan'ı çileden çıkardı.

Nalan ise annesine henüz bildiklerini anlatmadı. Ancak 22.bölümde Feride artık her şeyi öğrenmeye çalışıyor. Adil'in peşine Nalan'ı takmaya karar veren Feride adım adım Nalan aracılığıyla Adil'i takip ettiriyor.

Ancak yayınlanan fragmanda beklenmedik bir gelişme yaşandığı görünüyor. Adil kızı Sema'nın mezarına gidiyor.

Bu görüntüyü gören Nalan büyük bir şok yaşıyor. Adil'in ziyaret ettiği Sema çünkü Nalan'ın gerçek annesi.. Nalan'ın doğduğu gün o ölmüştü. Bu gelişmeyi yıllarca Feride ve Adil saklamış Nalan'ı ise torunları olmasına rağmen kızları gibi büyütmüşlerdi.

22.bölümde işte işler tamamen karışıyor. Feride'nin Adil takıntısı yüzünden büyük bir gerçek ortaya çıkmak üzere..

Nalan kuşkusuz bu işin peşini bırakmayacak ve 22.bölümde olmasa bile en geç 24.bölümde Nalan tüm hayatıyla ilgili gerçekleri öğrenmiş olacak.

Öte yandan Muzo ve Melisa'nın yalanını da Sedat 22.bölümde ortaya çıkaracak. Onun hayat kadını olduğunu Muzo'nun yüzüne çarpacak. Muzo ise bunu zaten bildiği için umursamayacak.

DİZİNİN 22.BÖLÜMÜYLE İLGİLİ BİR YOUTUBE YORUMU - SADIK ŞİMŞEK TARAFINDAN

En dikkat çeken sahne ise Muzo ve Hayri karakteri arasında yaşanacak. Muzo bu bölümde Hayri'ye adeta haddini bildirircesine tepki gösterecek. Camdaki Kız dizisi 22.bölümüyle 2 Aralık 2021 Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak..