Camdaki Kız Dizisine Yeni Giren Oyuncu Her Şeyi Alt Üst Etti! Burcu Biricik bile şaşkın

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Enis Arıkan'ın canlandırdığı Muzo karakterinin kız arkadaşı olarak yeni bir oyuncu girdi. Yeni oyuncunun Burcu Biricik'e benzerliği şaşırtıyor. Muzo'nun sevgilisi olan oyuncunun adı da belli oldu..

Camdaki Kız Dizisine Yeni Giren Oyuncu Her Şeyi Alt Üst Etti! Burcu Biricik bile şaşkın
Yayınlanma Tarihi : 14 Kasım 2021 02:00

Camdaki Kız dizisi 20.bölümüyle ekrana geliyor. Tüm servetini ve banka hesaplarını kaybeden Sedat havalimanında Nalan'ı görünce bir anda şaşkına dönüyor. Beş parasız kalan Sedat , Nalan'la dönmeye karar veriyor.

Eve geri dönersek ve babam kabul etmezse bir soyadım bile olmayacak diyen Sedat bu sözüyle Nalan'ı etkilemeye çalışıyor. Nalan ise ben senin soyadın için evlenmedim diyerek Sedat'ı şaşkına uğratıyor.

Bu durum karşısında deliye dönen Cana adeta Sedat'a sitem ediyor. Eve geri dönen Cana eşi tarafından şiddet görüyor.

DİZİNİN EN ETKİLİ BÖLÜMLERİNDEN BİRİ DE RAFET CAMİYE GİDİYOR

Camiye giden Rafet Koroğlu adeta Allah'a yalvarıyor. Af diliyor.. İlginç bir detaysa Feride'nin Nalan'ı Sedat karşısında uyarması ve o senin için dönmemiştir diyerek Nalan'ı tedirgin etmesi oluyor. 20.Bölüme ait yayınlanan yeni bölüm fragmanında Sedat'ın telefonu çalıyor. Arayan kişi ise Cana'dan başkası değil. Üstelik Cana'nın aradığını bizzat Nalan görüyor! Sedat'ın işi oldukça zor görünüyor..

MUZO'NUN SEVGİLİSİ HİKAYEYE DAHİL OLUYOR

Dizide ise şaşkına çeviren bir gelişme daha yaşanacak. Muzo'nun sevgilisi Nalan ve Sedat'la akşam yemeğinde tanışacak.

Üstelik bu kızın giyimi kuşamı Nalan'a çok benziyor.

MUZO'NUN SEVGİLİSİ ROLÜNÜ KİM CANLANDIRACAK?

334.jpg

Muzo'nun sevgilisi rolünü ise Yüsra Geyik canlandıracak. Yüsra Geyik daha önce Arka Sokaklar dizisinde oynuyordu.

Yüsra Geyik kimdir?

21 Haziran 1990 doğumlu olan Yüsra Geyik aslen Samsunlu olup bu ilde de dünyaya gelmiştir. Sanat tasarım fakültesi olan Yüsra Geyik ilk olarak 13 yaşında kameralarla tanışmıştır. Yüsra Geyik ilk olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Hayat bilgisi dizisinde rol almıştır.