Camdaki Kız Dizisine 2 Ünlü İsim Daha Transfer Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisine 2 ünlü isim daha transfer oldu. Transfer olan isimler herkesin çok sevdiği isimler

Camdaki Kız Dizisine 2 Ünlü İsim Daha Transfer Oldu
Yayınlanma Tarihi : 24 Ağustos 2021 09:43

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerini paylaşmış olduğu Camdaki kız dizisine iki yeni isim daha katıldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki kız dizisinde Engin Şenkan ve Ozan Buz artık Camdaki kız dizisinde rol alacaklar.

TV100'de yer alan habere göre Camdaki Kız dizisine katılan oyuncuların canlandıracağı karakterler de belli oldu.

Camdaki kız dizisinin yeni sezon çekimleri de geçtiğimiz hafta başlamıştı. Hayri rolünü Cihangir Ceyhan'ın canlandırması beklenirken Ozan Buz ise Sedat'ın arkadaşı rolünde dizide yer alacak.. Usta Oyuncu Engin Şenkan'ın kimi canlandıracağı ise henüz bilinmiyor.

ENGİN ŞENKAN KİMDİR?

3774903fb407002672b064e71bc282f6.jpg

77 Yaşında Olan Engin Şenkan 1 ocak 1944 tarihinde dünyaya gelmiştir. Usta oyuncu çok sayıda dizi ve filmde yer almıştır.

Engin Şenkan adını Kanal D ekranlarında yayınlanan Kınalı Kar dizisiyle geniş kitlelere duyurmuştur.

Engin Şenkan şimdi yine aynı kanalda yayınlanan Camdaki Kız dizisinde rol alacak. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız kitabından uyarlanan dizi Haziran ayında sezon finali yapmıştı. Eylül ayı itibariyle dizinin yeni bölümleri ekranda olacak..

Dizinin en az 2 sezon daha devam edeceği tahmin edilse de önümüzdeki sezon sonunda da final yapabileceğine yönelik iddialar var.

Kaynak: TV100 - Objektif Port

İlgili Haberler