Camdaki Kız dizisinden kötü haber. Final tarihi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinin final tarihiyle ilgili bilgiler netleşmeye başladı. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Camdaki Kız seyircisi finale çok üzüldü..

Camdaki Kız dizisinden kötü haber. Final tarihi
Yayınlanma Tarihi : 29 Ekim 2021 19:28

Kanal D ekranında 2.sezonuyla ekranda olan Camdaki Kız dizisi reyting birinciliğine devam ediyor. Ancak dizinin final yapabileceğine yönelik endişeler artmaya başladı.

HİKAYE ÇOK HIZLI İLERLİYOR

Dizideki hikayenin oldukça hızlı ilerlemesi ve Sedat'ın tüm oyununun ortaya çıkması büyük bir tehlikeyi de beraberinde getirdi.

Hayri karakterinin diziye giriş yapması ve sonrasında Nalan'la yakınlaşacak olması dizinin hikayesini bambaşka bir noktaya sürükleyecek.

Nalan ve Hayri aşkı daha çok ön plana çıkacak.

Sedat'ı terk edecek olan Nalan ani bir kararla Hayri'ye kaçacak.

Sonrasında ise Hayri karakteriyle birlikte yaşayacağı dramlar ekrana gelecek. Nalan , Hayri tarafından da aldatılacak ve sonrasında Hayri diğer aşkı tarafından evinin önünde öldürülecek.

Hikayenin aşağı yukarı bu şekilde şekilleneceğini biliyoruz.

MUHTEMEL FİNAL TARİHİ DE BELLİ

Dün akşam 17.bölümüyle ekranda olan Camdaki Kız dizisinin Haziran ayında final yapacağı düşünülüyor. Haziran 2022'de final yapacak olan Camdaki Kız dizisinin 3.sezonunun ise olmayacağı düşünülüyor.

Gerekçe olarak ise hikayenin oldukça hızlı ilerlemesi gösteriliyor.

Senaristler hikayeyi yavaşlatıp daha fazla bölüm için girişimlerde bulunurlarsa bir ihtimal 3.sezon olabilir.

Ancak bu denli hızlı ilerleyen Camdaki Kız dizisinin güçlü reytinglerine rağmen 3.sezonunun olmayacağına yönelik iddialar var.