Camdaki Kız Dizisinden Bir Oyuncu Ayrıldı Yeni Bir Oyuncu Transfer Oldu!

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Camdaki Kız dizisinden Yüsra Geyik'in ayrılması şok etkisi yaratmıştı. Yüsra Geyik'in ayrılmasının ardından kadroya Leyla Ferat dahil oldu.

Camdaki Kız Dizisinden Bir Oyuncu Ayrıldı Yeni Bir Oyuncu Transfer Oldu!
Yayınlanma Tarihi : 02 Şubat 2022 19:23

Kanal D ekranında yayınlanan, başrollerini Feyyaz Şerifoğlu ve Burcu Biricik'in paylaştığı Camdaki Kız dizisinde sular durulmuyor.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız dizisinin kadrosu genişlemeye devam ediyor. Son olarak diziye Meliha karakteriyle dahil olan Yüsra Geyik, çok geçmeden hikayeden çıkarıldı. İddiaya göre; Melisa karakterinin fazla öne çıkması, Selma Ergenç ve Hande Ataizi'yi rahatsız etti ve hikayeden çıkarıldı. Bazı kaynaklarda yer alan haberlere göre ise, Meliha karakterinin ön plana çıkmasından rahatsız olan isim Burcu Biricik idi. Henüz dizi ekibinden bu iddialara yanıt gelmedi ama ortaya çıkan bu iddiaların ardından diziye yeni bir oyuncunun transfer olması garip karşılandı. Birçok yorumcu hikayeye dahil olacak yeni bir karakteri ilginç bulurken, birçok yorumcu ise normal karşıladı.

Camdaki Kız Oyuncu Kadrosu Genişliyor

neva-43776355.jpeg

Camdaki Kız dizisine veda eden Yüsra Geyik'in yerine Leyla Feray dahil oldu. Son olarak ATV ekranında yayınlanan İkimizin Sırrı dizisinde yer alan genç oyuncunun dizide hangi karaktere hayat vereceği henüz bilinmiyor. 3 Şubat Perşembe akşamı 29. bölümü ile ekrana gelecek Camdaki Kız'da Leyla Feray'ın yer alıp almayacağı da bilinmiyor.

Umarız Yüsra Geyik'in uğradığı haksızlığa genç oyuncu Leyla Feray uğramaz.