Camdaki Kız Dizisindeki Sedat Karakteri Aslında Kimmiş Belli Oldu

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Camdaki Kız adlı Kanal D dizisinde Cem Uzan ve Alara Koçibey'in hayat hikayesinin anlatıldığı öne sürüldü..

Camdaki Kız Dizisindeki Sedat Karakteri Aslında Kimmiş Belli Oldu
Yayınlanma Tarihi : 31 Ekim 2021 08:35

Magazin dünyasına bomba gibi bir haber düştü. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Nalan ve Sedat karakterinin aslında Cem Uzan ile eski eşi Alara Koçibey olduğu iddia ediliyor.

Onedio başta olmak üzere çok sayıda haber sitesi de bu iddiayı haberleştirdi. İddianın kaynağı ise blogosfer adlı bir ınstagram hesabında paylaşılan metin.

BENZERLİKLER DİKKAT ÇEKİYOR

Cem Uzan'ın eski eşi Alara Koçibey'in de iç mimar olduğu biliniyor. Dizide de Nalan iç mimar.. Kemal Uzan yani Cem Uzan'ın babası yokluktan zengin olmuş bir isim. Tıpkı Rafet Koroğlu gibi zorlu bir mücadelenin ardından...

UZAN AİLESİ ÜÇ KARDEŞ

Cem Uzan'ın da bir kız kardeşi ve bir erkek kardeşi bulunuyor. Dizi de de Koroğlu ailesi üç kardeş.

Birden çok benzerliğin olduğu dizide Nalan ve Alara Koçibey'in benzerliği kadar Sedat ve Cem Uzan'ın benzerliği de dikkat çekiyor.

EVLİLİK SÖZLEŞMESİYLE BOŞANMIŞLARDI

Öte yandan Cem Uzan ve Eşi Alara Koçibey'in de evlilik sözleşmesiyle evlendikleri ve sonrasında da bu sözleşme gereği boşandıkları ortaya çıktı!

SESSİZLİK SÜRÜYOR

Magazin gündemine düşen bu iddialar sonrası ne Cem Uzan'dan ne de Alara Koçibey'den herhangi bir yanıt gelmedi.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız adlı romanından uyarlanan dizi Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Ve Gülseren Budayıcıoğlu prensip olarak eserlerindeki kişilerin gerçek kimliklerini açıklamıyor.