Camdaki Kız Dizisindeki Hata Dizinin Sevenlerini Çok Kızdırdı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız adlı TV dizisi yeni sezonuyla ekrana geldi. Ancak dizideki bir eksiklik herkesi kızdırdı. İşte o hatanın detayları...

Camdaki Kız Dizisindeki Hata Dizinin Sevenlerini Çok Kızdırdı
Yayınlanma Tarihi : 11 Eylül 2021 19:55

Geçtiğimiz sezon yayınlanan 9 bölümüyle milyonları ekran başına kilitleyen ve hayran bıraktıran Kanal D'nin Camdaki Kız dizisi, geçtiğimiz gün ikinci sezonun ilk bölümü ile ekranlara geldi.

9 Eylül'de yayınlanan ikinci sezonun ilk bölümüyle milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyen Camdaki Kız yine reyting rekoru kırdı. Dizi, yayınlandığı günü iki birincilik ile tamamladı. Ancak bazı eksiklikler seyirciyi kızdırdı.

Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı Camdaki Kız, ikinci sezonun ilk bölümü ile günü iki birincilikle tamamlasa da hem hikayesi hem de etkileyici oyunculuk performansı bazı eksikliklerin gözden kaçmasına engel olamadı.

Geçtiğimiz sezonun son bölümünde herkesin merakla beklediği Hayri karakterinin diziye girdiğini düşünmüştük. Karakteri canlandıracak Cihangir Ceylan ile anlaşmalar yapıldığı haftalar öncesinden açıklansa da, 9. bölümde gördüğümüz kadarıyla sınırlı kaldı. Edinilen bilgiye göre, herhangi bir değişiklik olmaz ise ünlü oyuncu 3-4 bölüm sonra hikayeye dahil olarak izleyicilerin karşısına geçecek. Elbette izleyicilerin tek gözünden kaçmayan bu değildi. Birçok seyirci, dizinin durağan bir hal aldığını ifade ederek eleştirileri yağmuruna tuttu. Daha canlı ve hareketli sahneler görmek isteyen izleyicilerin ağızı ve kulağı Milliyet yazarı Sina Koloğlu oldu.

Milliyet yazarı Sina Koloğlu'da Camdaki Kız dizisinin hikaye akış hızından rahatsız olduğu açık bir şekilde ifade etmiş.

Köşe yazarı Koloğlu; İkinci sezonun ilk bölümünü merakla oturup izlediğini, oyunculuk ve çekimlerin harika olduğunu ifade etse de dizinin uzun ve iç karartıcı olmaya başladığını kaleme aldı. Ayrıca Koloğlu yazısında, müzik ile geçiştirilen sahnelerin zamanla bunalttığını ve sık sık hatırlatmaların yapıldığından rahatsızlığını da dile getirerek, seyircinin biraz hareket ve hız istediğini vurguladı.

Objektif Port yazarları olarak, Milliyet yazarı Sina Koloğlu'nun ifadelerine katılıyoruz. Dizi süreleri uzun. Hal böyle olunca, oyunculuk performansından çok uzun süren müzik sahneler, dakikalarda devam eden bakışmalar ve hatırlatma sahnelerinin içine düşüyoruz. Bu da zamanla izleyiciyi bunaltıyor ve diziden uzaklaştırıyor.

Umarız gelecek bölümlerde daha hareketli ve akan sahneler izleriz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port