Camdaki Kız Dizisinde Tüm Oyuncuları Yıkan Gelişme..

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Enis Arıkan fırtınası esiyor. Dizinin tüm oyuncuları şaşkına döndü..

Camdaki Kız Dizisinde Tüm Oyuncuları Yıkan Gelişme..
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2021 21:46

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi 16 bölümdür seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Dizinin dikkat çeken kadrosu ve hikayesi çok sayıda kişi tarafından yakından takip ediliyor.

2.Sezonuyla ekranda olan Camdaki Kız dizisinde Hayri karakteri öne çıkacaktı. Plan bu şekildeydi.

Dizinin yayınlanan 16.son bölümünde Sedat ve Cana'nın yasak aşkı ortaya çıkacak mı sorusu merkeze alındı..

Dizideki kötü kadın Feride, Alp’in Sedat ve Cana’nın ilişkisini itiraf etmesinin ardından Alp’i evinden kovarak uzaklaştırdı. Sonrasında da Sedat’ın Cana’yla olan ilişkisinin devam ettiğini öğrenmesi Feride’yi adeta çileden çıkardı. Yaşanan bu rezillik karşısında Kızının mutluluğunu bozmamak için ihaneti saklama kararı alan Feride, Cana’yı ise dize getirmeye çalıştı.

Televizyon gazetesinin derlemesine göre: Yaşanan bu gelişme karşısında Cana, boşanmaya ve ihaneti Nalan’a söylemeye kararlı olan Alp’i susturabilmek için Feride ile iş birliği yapmak zorunda kaldı.

Nalan’ın aklında ise hala annesinin yatağının üzerinde gördüğü o gizemli mektup vardı.

Öte yandan Cana ve Alp’in boşanma haberlerinin basında duyulması konakta gerginlik yaratırken, Muzo’nun Sedat’la yaptığı konuşma ve Nalan’la dertleşmesi ise sosyal medyaya damgasını vurdu. Seyirciler sosyal medyada Enis Arıkan’ın canlandırdığı ‘Muzo’ karakterine adeta övgüler yağdırdı.

HAYRİ BEĞENİLMEDİ

Dizinin 2.Sezonunda Hayri karakteri öne çıkacaktı. Ancak Hayri karakteri seyirci tarafından pek sevilmedi. Cihangir Ceyhan'ın canlandırdığı Hayri karakterinin gerek kişiliği gerekse diyalogları seyirci tarafından ilgi görmüyor.

Hatta Cihangir Ceyhan'ın performansı da beğenilmiyor

ENİS ARIKAN FIRTINASI

Enis Arıkan'ın hayat verdiği Muzo karakteri ise dizide daha çok ön plana çıkmaya başladı. Sahneleri ve diyalogları az olmasına rağmen seyirci Muzo'yu daha çok sevdi.

Hayri ve Nalan'ı bile geride bırakan Enis Arıkan hem kanalı hem dizi yönetimini şaşkına çevirdi.

Oyuncular da bu fırtına karşısında şaşkına dönmüş durumda.

Burcu Biricik bile Hayri karakterinin daha çok ön planda olacağını düşünürken Muzo karakterinin daha çok beğenilmesi ve ön plana çıkması karşısında şaşkına döndü.

Anlaşılan Camdaki Kız dizisinde Muzo İN! Diğer oyuncular artık Out!