Camdaki Kız dizisinde Tüm Gerçekler Ortaya Çıkınca! Son Karar Verildi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Camdaki Kız dizisinde gerçekler ortaya çıkıyor! Sedat ve Nalan için artık yolun sonuna gelindi.

Camdaki Kız dizisinde Tüm Gerçekler Ortaya Çıkınca! Son Karar Verildi
Yayınlanma Tarihi : 03 Kasım 2021 22:38

Camdaki Kız dizisi yine dolu dolu bir bölümle ekrana gelecek. 17.bölümde Rafet büyük bir şok yaşatarak Sedat'a darbeyi indirmişti.

18.Bölümde ise Sedat tüm hisselerini Cavit'e satacak. Bu durum karşısında Muzo'da harekete geçerek Cavit'in karşısına dikilecek.

Cavit ise büyük bir tepkiyle Muzo'ya haddini bil diyerek çıkışacak..

Hisseler şuraya dursun asıl büyük bomba Nalan ve Sedat'ın evliliğiyle ilgili. Sedat bir türlü vazgeçemediği aşkı Cana'ya kaçma teklifinde bulunacak. Cana'ya gidelim buralardan diyecek. Ancak Cana bunu kabul etmeyecek.

Sedat ise bir barda başka bir kızla düşüp kalkmaya başlayacak.

Tüm gerçekleri gizlice Rafet'in konuşmalarından duyan Nalan konakta kritik bir görüşme gerçekleştirecek. Ve Muzo tüm gerçekleri Nalan'a anlatacak.

Öğrendikleri karşısında şoka girecek olan Nalan'ın bu bölüm sonrasında artık Hayri karakteri ile yakınlaşması ve sevgili olması bekleniyor. Sonrasında ise aşama aşama senaristler yeni almış oldukları kararı diziye uyarlayacaklar.

Bu kararda artık Nalan'ın Konak'tan da ayrılıp Hayri ile gecekondu semtinde yaşaması olacak. Perşembe akşamları ekrana gelen Camdaki Kız dizisi anlaşılan yine heyecan dolu bir bölümle ekrana gelecek.

4 Kasım 2021 tarihinde yayınlanacak Olan Camdaki Kız dizisinin 18.bölüm fragmanı da geldi.