Camdaki Kız dizisinde sona gelindi! Finale kalan süreyi öğrenince üzüleceksiniz..

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Camdaki Kız final yapacak. Kanal D dizisinde yolun sonuna gelindi.

Camdaki Kız dizisinde sona gelindi! Finale kalan süreyi öğrenince üzüleceksiniz..
Yayınlanma Tarihi : 07 Nisan 2023 11:02

Her yaz olduğu gibi bu yazda diziler sezon finali yapacak. Ancak bazı diziler tümden final yapıyor. Örneğin üç sezon boyunca ekranda olan Camdaki Kız gibi.

DAHA FAZLA UZATMAK İSTEMEDİLER

Camdaki Kız dizisini hem Kanal D hem de yapım şirketi daha fazla uzatmak istemedi. Dizi kitaba uygun bir şekilde ilerlerken bir yandan da sona gelindi.

SON ÇEKİMLER

Önümüzdeki bir kaç hafta boyunca Camdaki Kız dizisinin son bölümleri çekilecek. Sonrasında ise Camdaki Kız ekranlara veda edecek.

PEKİ SARSICI FİNAL NE ZAMAN?

yeni-haber-basligi-684d0517.jpg

Hayri'nin öldürülmesiyle bitecek Camdaki Kız dizisinin final tarihiyle ilgili detaylar da belli oldu. Haber7.com sitesinde aktarılan habere göre; Nadim Güç’ün yönetmenliğinde çekimleri yapılan ve 8 Nisan 2021’den bu yana tüm hızıyla yayın serüvenini sürdüren Camdaki Kız dizisi için flaş bir karar alındı. Yeşil Aslan’ın senaryosunu kaleme aldığı ve Perşembe günlerinin en çok izlenen projelerinden biri olan Camdaki Kız dizisi final yapan diziler kervanına katılacak.

OGM Pictures’in kuruculuğunu üstlenen Onur Güvenatam’ın yapımcısı olduğu Camdaki Kız dizisinin hangi tarihte yayın hayatının biteceği izleyenler tarafından yakın mercek altına alındı. Burcu Biricik’in ‘Nalan İpekoğlu Koroğlu’, Cihangir Ceyhan’ın ‘Hayri Ersoy’ ve Feyyaz Şerifoğlu’nun ise ‘Sedat Koroğlu’ karakterini oynadığı Camdaki Kız’ın final tarihi netlik kazandı.

Gerek konusuyla gerekse kadrosuyla 71 bölümdür izleyenlerin tüm dikkatini üzerinde toplayan Camdaki Kız dizisinin sezon sonunda yani Haziran ayında ekranlara veda etmesi bekleniyor.