Camdaki Kız dizisinde Sedat ilk kez Nalan'ı Kıskanıyor! 21.bölümde ortalık karışıyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinin fragmanı yayınlandı. 21.bölümde Nalan ve Sedat ilk kez kıskançlık tartışmasına tutuşacak..

Camdaki Kız dizisinde Sedat ilk kez Nalan'ı Kıskanıyor! 21.bölümde ortalık karışıyor
Yayınlanma Tarihi : 21 Kasım 2021 07:58

Objektif Port - 20 Bölümdür Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi 21.bölümünde yine dolu dolu bir bölümle ekrana gelecek.

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki dizide ortalık fena karışacak. Fragmana bakıldığında Sedat yine rahat durmuyor Muzo'nun kız arkadaşım diye tanıştırdığı hayat kadınıyla otelde beraber oluyor.

Cana ve Babası Adil beyi yemekte basan Nalan bu durumu bizzat Cana'nın yüzüne vurarak babamla seni yemekte gördüm ondan uzak dur diyerek uyarıyor.

Sedat'ta Cana'yı arayarak Adil beyden uzak durmasını istiyor. Cana ise sinirli sinirli konuşarak Zorla gariban Adil'in günahına girdirecekler diyerek meydan okuyor.

Feride ise Adil'in karşısına dikilerek tüm gerçekleri bildiğini söylüyor. Ayrıca Cana ile Adil'i de telefonda konuşurken kapı arkasından dinliyor.

OTEL AÇILIŞINDA OLAY

Öte yandan Koroğlu ailesine ait otelin açılışında Nalan ve Sedat bir konuşma gerçekleştiriyor. Sedat bu konuşmada gazetecinin birine kapak fotoğrafıyla gönderme yaparak önüm Nalan'ın kapakları sayesinde daha da açık olacak diyerek Nalan'a laf sokuyor. Bu çıkış karşısında Nalan adeta buz kesiyor..

Camdaki Kız dizisinin 21.bölüm fragmanında öne çıkan başlıklar bu şekildeydi.. 25 Kasım 2021 perşembe akşamı Camdaki Kız dizisi yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında yayınlanacak.