Camdaki Kız Dizisinde Oynuyordu Burcu Biricik Yeni Dizisini Duyurdu

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız isimli TV dizisinin başrol oyuncusu Burcu Biricik herkesin çok beğendiği bir diğer dizisi hakkında beklenen müjdeyi verdi. İşte ayrıntılar...

Camdaki Kız Dizisinde Oynuyordu Burcu Biricik Yeni Dizisini Duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 07 Eylül 2021 19:20

Kanal D ekranlarında yayınlanan, Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlama yapılan Camdaki Kız dizisinin 'Nalan'ı Burcu Biricik, yeni dizisinin müjdesini verdi.

Camdaki Kız dizisiyle geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan oyuncusu olan Burcu Biricik, Netflix'te yayınlanan 'Fatma' dizisinde canlandırdığı soğuk kanlı katil karakteriyle de çok beğenilmişti. Netflix'te yayınlanan Türkiye yapımı diziler arasında çarpıcı senaryosu ve oyuncu kadrosuyla en çok konuşulan projelerin arasında ilk sıraya çıkan Fatma'nın ikinci sezonunun gelip gelmeyeceği herkes tarafından merakla bekleniyordu.

İntihar Sahnesiyle Final Yapan Fatma Dizisinin Akıbeti Belli Oldu

Oldukça yoğun tempoda çalışan Burcu Biricik, geçtiğimiz günlerde katıldığı Ayvalık Film Festivali'nde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Oyuncu, artarda müjdeleri sıraladı.

Kadrosunda yer aldığı 'İnsanlar İkiye Ayrılır' filmin gösterimi nedeniyle Ayvalık Film Festivali'ne katılan Biricik, Fatma'nın 2. sezonunun çekileceğinin müjdesini verdi.

Eleştirmenlerden ve izleyicilerden olumlu yorumlar alan Fatma'nın 2. sezonunun çekileceğini duyuran Biricik, yeni sezon çalışmalarının ne zaman başlayacağı hakkında bilgi paylaşmadı.

Kaynak: mynet.com - Objektif Port