Camdaki Kız dizisinde oynayan Rafet Koroğlu'na büyük şok!..

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız adlı TV dizisi yolculuğuna tüm hızıyla devam ediyor. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrolündeki dizide Rafet Koroğlu büyük bir şok yaşayacak..

Camdaki Kız dizisinde oynayan Rafet Koroğlu'na büyük şok!..
Yayınlanma Tarihi : 09 Ekim 2021 17:38

14.bölümüyle Camdaki Kız dizisi Kanal D ekranlarında yayındaydı. Dizinin son bölümünde adeta Sedat ve Cana karakterinin rezillikleri izleyenlerin midesini bulandırdı.

Dizideki Hayri karakterinin ise iyi mi kötü mü olduğu hala belli değil. Final sahnesinde Cana ile Sedat'ın telefon görüşmesini dinleyen Hayri bu gelişme karşısında Sedat'a hakaret ediyor.

Oysa kendi de evli olmasına rağmen Nalan'a göz koymuş durumda. Kendi pisliğine bakmadan karşıdaki pisliğe laf atıyor misali.

Dizide ise kimsenin pekte dikkat çekmediği bir gelişme yaşandı. Yönetim kurulu başkanlığını bırakmaya hazır olan Rafet Koroğlu'nun tek bir hedefi vardır. O hedef tarihi oteli satın almak ve grubuna katmak. O bina alınırsa iddiasına göre ailesinin yedi ceddine yetecek bir servet oluşacak.

Rafet bey kızından ümitliydi. Kızı Selen pes edince Sedat bu işi yapabileceğini öne sürerek babasının gözüne girmeye çalışır.

İşte orada Cavit enişte devreye giriyor. Cavit'e Sedat'ın annesi mi haber verdi yoksa Muzo mu haber verdi bilemiyoruz.

Ancak Cavit'in bir intikam almak istediği kesin. Bir önceki bölümde Rafet ve Hayri ikilisi Cavit'in mekanını basarak Cavit'i tehdit etmiş hatta Rafet oldukça çirkin sözler söyleyerek Cavit'i ezmişti.

Aslında Cavit'i hafife almıştı. Cavit kendini belli etmese de Rafet'ten aslında çok daha zengin. İşte bankanın sağladığı kredinin arkasında da o var.

Sedat bu iyiliği ailemize neden yapıyorsun diye ısrarla sorsa da Cavit Zamanı gelince öğrenirsin demekle yetiniyor.

Gözünü liderlik hırsı bürüyen Sedat ise krediyi alma sevinciyle babasının gözüne girmiştir. Oysa bir kaç bölüm sonra Koroğlu şirketler grubunun sonu gelecek. Söz konusu binayı alma hırsıyla Rafet tüm servetini kaybetmekle baş başa kalacak. Hayatı boyunca servetini kaybetme korkusuyla zeytini bile tane ile saydırarak yediren Rafet öyle bir şok yaşayacak ki servetinin büyük bir bölümü Cavit'in eline geçmiş olacak. Bunu kaldıramayan Rafet ağırlaşarak muhtemelen vefat edecek. Bunlar elbette bir varsayım. Ancak bir çok dizi yorumcusu dizinin yayınlanan 14.bölümündeki Cavit'in Sedat'a yardım içeren desteğinden şüphe duyuyor. Senaristler Rafet'e nasıl bir son hazırladı bilinmez ama hiçte iyi olmayacağı kesin.