Camdaki Kız Dizisinde Oynayan Enis Arıkan'dan Kötü Haber

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Muzo karakterine hayat veren Enis Arıkan herkesi üzdü..

Camdaki Kız Dizisinde Oynayan Enis Arıkan'dan Kötü Haber
Yayınlanma Tarihi : 21 Eylül 2021 02:29

Yeni sezona iddialı bir giriş yapan Camdaki Kız dizisi beklenen ilgiyi görmedi. Yeni sezona çok sayıda eleştiri yapılıyor.

En büyük eleştiri ise Nalan karakterinin iyiden iyiye namusuna düşkün oluşunu abartması. Artık evlenmesine rağmen Sedat'a yaklaşmak bile istemiyor.

Oysa aşık olduğunu iddia ederek evlenmişti.

Nalan bir yandan da Muzo karakterine kur yapıyor. Bununla da sınırlı kalmıyor bir de diziye Hayri karakterini soktular.

Üstelik Hayri evli ve çocuklu.. Buna rağmen Nalan tıpkı kitapta olduğu gibi Hayri ile aşk yaşayacak...

Ancak dizide çok sevilen bir karakter var o da Muzo karakteri.. Gelen son bilgilere göre Muzo'nun diziden ayrılacağı konuşuluyor.

Yayınlanan son iki bölümde Muzo sürekli valizini topluyor. Annesi ile duygusal bir konuşma gerçekleştirmesine rağmen diziden ayrılacak..

Milliyet'in de geçtiği habere göre : Enis Arıkan'ın hayat verdiği Muzo, kısa sürede çok sevildi. Yayımlanan yeni sezon fragmanları ile izleyeni merakta bırakan Muzaffer'in diziden ayrılıp ayrılmayacağı, "Gidiyorum ben Cavit abi. Uzun bir süre de buralarda olmam." sözleri ile gündeme geldi.

ENİS ARIKAN NE DÜŞÜNÜYOR?

Öte yandan Enis Arıkan'dan konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Enis Arıkan ser verip sır vermezken magazin kulislerinden gelen bilgiye göre Enis Arıkan kesin olarak diziden ayrılacak..

CAMDAKİ KIZDA HİKAYE DEĞİŞECEK

Üstelik sadece diziden ayrılacak isim Enis Arıkan olmayacak, Nalan karakterinin annesi rolüne hayat veren Feride yani Nur Sürer'de ölerek diziden ayrılacak.

Bir kaç bölüm sonra dizi Nalan ve Hayri aşkının yaşandığı bir diziye dönüşecek.

Yalı ve konak yerine daha çok ekranda gecekondu semtini göreceğiz.

ENİS ARIKAN NE ZAMAN EKRANA DÖNER?

Öte yandan Enis Arıkan'ın Camdaki Kız dizisinden çıkar çıkmaz yeni bir projeye başlaması beklenmiyor. Kısa bir ara verdikten sonra başka bir dizi projesiyle ekrana geri döneceği düşünülüyor..

Kaynak: Objektif Port - Milliyet