Camdaki Kız Dizisinde Hayri İfşaa Oldu Set Ekibi Şaşkın

Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız yeni sezon için kolları sıvadı. Hayri karakteri peki kim olacak?

Camdaki Kız Dizisinde Hayri İfşaa Oldu Set Ekibi Şaşkın
Yayınlanma Tarihi : 12 Ağustos 2021 00:34

Camdaki Kız dizisi 2021 dizilerinden en bombası olmuştu. Ancak dizinin kısa sürede sezon finali yapması hayranları çileden çıkarmıştı. Zaten sezonun ortasında başlayan dizi yaz başlamadan finale gitmişti.

Şimdi ise yeni çekimler başlıyor. Eylül'de ekranda olacak dizide en çok merak edilense Hayri karakteri. Burcu Biricik'in Nalan karakterine hayat verdiği biliniyor. Nalan yeni sezonda Sedat'ı terk ederek Hayri'ye kaçacak.

Büyük bir gerilim yaşanması bekleniyor. Hayri karakteri için çeşitli iddialar gündeme getirilse de bugün TV100 tarafından paylaşılan bir haberde Hayri karakteriyle ilgili bomba bilgiler ifşaa edildi. Henüz set ekibinden iddia doğrulanmasa da Hayri belli oldu.

İddialara göre Rol için Cihangir Ceyhan’la prensipte anlaşıldığı ancak Ceyhan’ın eski ve yeni menajeri arasında yaşanan anlaşmazlık yüzünden OGM Pictures’ın bir türlü anlaşma imzalayamadığı konuşuluyor.

Ya kısa sürede kriz çözülüp Ceyhan’la yola devam edilecek ya da başka bir isim gündeme gelecek.

Peki Cihangir Ceyhan Kimdir?

ekran-alintisi-1-16-9-1581059122.jpg

32 yaşında olan Cihangir Ceyhan 15 Ekim 1939 yılında Adana'da doğmuştur. Babası Elazığ annesi ise Diyarbakırlıdır. İstanbul'da iki sene civarı oyunculuk dersi almıştır. Ardından Diyarbakır'a dönmüştür. Hayri karakterine hayat vermesi beklenen Cihangir Ceyhan'ın ilk oyunculuk deneyimi ise 2015 senesinde yayınlanmış olan Yusuf isimli sinema filmidir.

Kaynak: TV100 - Objektif Port

İlgili Haberler